Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Herní notebook do 15 000 Kč

ahoj, chci si pořídit nový notebook a rád bych, aby zvládal i náročnější hry a aby byl spolehlivý. Mé požadavky jsou aby měl pokud možno větší display (nejlépe 17 palců) a aby byl s numerickou klávesnicí. Notebook bych si pořídil nejspíše přes nějaký intenetový obchod, pokud by nebyl na dosah v našem městě (Jihlava). Předem děkuji za vaše rady a tipy :)

pokud požaduješ 'herní notebook' a úhlopříčku '17"', pak je jakýkoli notebook blbost - a do 15t. jde už jemně řečeno o duševní poruchu.
za ty prachy se můžeš pokoušet stavět stolní pc, ale na mizerně chlazený těžký nepřenosný notebook zapomeň.

nějakej až moc chytrej...přestaň urážet, není to tady poprvý, jseš až moc na hrušce ;) neočekávám nějak našlapanej PC jde mi o to, aby rozdejchal hry jako např. Pro Evo Soccer 2012 na plný detaily, což by zvládnout snad mělo. Proto sem píšu, že se v tom až tolik nevyznám a rád bych si zahrál i nějaký jiný hry, třeba novej Battlefield a aby to nějak slušně ten noťas zvládal...