Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Herní notebook do 15 000 Kč

ahoj, chci si pořídit nový notebook a rád bych, aby zvládal i náročnější hry a aby byl spolehlivý. Mé požadavky jsou aby měl pokud možno větší display (nejlépe 17 palců) a aby byl s numerickou klávesnicí. Notebook bych si pořídil nejspíše přes nějaký intenetový obchod, pokud by nebyl na dosah v našem městě (Jihlava). Předem děkuji za vaše rady a tipy :)

nějakej až moc chytrej...přestaň urážet, není to tady poprvý, jseš až moc na hrušce ;) neočekávám nějak našlapanej PC jde mi o to, aby rozdejchal hry jako např. Pro Evo Soccer 2012 na plný detaily, což by zvládnout snad mělo. Proto sem píšu, že se v tom až tolik nevyznám a rád bych si zahrál i nějaký jiný hry, třeba novej Battlefield a aby to nějak slušně ten noťas zvládal...