Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Windows načítání

Ahoj dnes ráno jsem zapnul pc a když mi nabíhal Windows tam mi tam skočila modrá smrt. Tak jsem ho restartoval a znovu modrá smrt. Tak jsem vyndal grafickou kartu a zapojil jsem monitor do integrované grafiky na desce. Tentokrát mi to modrou smrt neukázalo ale pc se restartoval. Ale v nouzovém režimu vše běží jak má. Prosím o nějakou radu a RYCHLE prosím. Nutně potřebuji pc k práci. Děkuji

nahoře je napsáno tohle: PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA potom je ten článek jestli se mi to stalo poprvé že mam restartovat windows atd. a dole je napsáno: TECHNICKÉ INFORMACE: STOP: 0x00000050 (0xF8000A4D, 0x00000000, 0x86140650, 0x00000000) to je vše nic víc tam není.

v tom Aplikace jsem našel toto nevím zda je to ono. Bylo to úplně první a těch chyb je ta spoutu. Tady je to z té první chyby:

Systém událostí modelu COM+ zjistil při vnitřním zpracovávání chybný návratový kód. Hodnota HRESULT byla 8007043C z řádku 44 v f:\xpsp3\com\com1x\src\events\tier1\eventsystemobj .cpp.Obraťte se na služby odborné pomoci společnosti Microsoft a informujte je o této chybě.