Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Stahování z ulozto.cz - Jdownloader a FRD nestahuje

Zdravím,

přestalo mi fachat stahování pomocí Jdouwnloaderu z ulozto.cz. Zkusil jsem freerapiddownloader a opět nic. JDownloaderův sběrač odkazů sebere všechno, ale ulozto ne. Nějaké nové opatření serveru nebo je chyba u mě? Ještě poprosím o nějaký tip na stahovač zejména pro ulozto.cz, pokud není chyba u mě - důležitý parametr je, aby stahovač dokázal pokračovat po přerušení spojení. Nejsem si vědom, nějakých změn na pc, které by to mohli ovlivnit.

SW je aktualizován

W7 64bit

Díky za reakce.

Jo namiesto aby clovek siel kamsi do prirody alebo do kina tak cakajte, jak cigani v rade na zemiaky zdarma (keby boli) tiez by cakali a cakali, a aj z celej republiky by pricestovali :D
(btw dnesna mladez mozno ani nevie o co prichadza - posledne rady v kinach kde sa aj z dramy stava komedia, tymi hlodmi ktore tam divaci pustali )