Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztracení instalačního dvd s Windows 7

Dobrý den, stratil jsem originální instalační dvd s windows 7 a jeho zálohu nemám. Když budu potřebovat přeinstalovat systém, tak nebudu mít z čeho ho natáhnout do PC. Slyšel jsem, že se dá stáhnout instalační soubory z netu, ale nepodařolo se mi najít link. Našel jsem jenom link na SP1. Poradí mi někdo,odkud bych mohl ten obraz ISO s windows 7 stáhnout? Děkuji.:-)
P.S.: Vyzkoušel jsem nejprve i zdejší hledání, abych vás neobtěžovat, pokud už to tady někdo řešil, ale také jsem nebyl úspěšný.

Než seženeš instalační DVD: Kompletní záloha Windows 7? Bitová kopie systému.
http://www.maxiorel.cz/jak-zalohovat-ve-windows-7- kompletni-pruvodce-zalohovanim-dat

Hlavně bych udělal toto: Disk pro opravu systému Windows 7

V nástroji pro Zálohování a obnovení Windows 7 najdete ještě odkaz nazvaný Vytvořit disk pro opravu systému. Ten využijete v případě, kdy systém nepůjde nastartovat, budete však mít k dispozici záložní bitovou kopii a budete ji chtít nějakým způsobem obnovit. Disk pro opravu systému je tím, co vám v takovém případě pomůže.

Ale přátelé, nebuďte papežštější, než papež a nehrajte si na super-odpůrce pirátění.
Legální vlastnictví licence k Windows 7 není ani v nejmenším podmíněno zakoupením (a vlastnictvím) instalačního média a instalační médium může pocházet z libovolného zdroje, třeba i z megauploadu, či pirátského serveru a legálnost Windows tím není dotčena. Samozřejmě, je tu riziko, že z ne zcela čistých zdrojů získáme médium ne zcela čistě upravené, ale tohle riziko není příliš vysoké.
Nehrajte si proto na "ty andělsky čisté", poněkud to přeháníte.
Mé kázání poněkud kazí to, že nemám odkaz na stažení, takže tazateli doporučuji kontaktovat prodejce, nejspíš za mírný poplatek poskytne médium.