Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký tablet do 4000,- Kč?

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli by mi někdo neporadil s výběrem tabletu, chci ho hlavně do školy a na cesty, takže moje požadavky jsou cena do 4000 Kč, spolehlivá wifi, solidní dispelj, výdrž baterie při sledování videa či zapnuté wifi 4+hodiny, a možnost číst a editovat officovské dokumenty. Existuje na našem trhu tablet splňující moje požadavky? moc díky za rady.

Změna předmětu, původně: Tablet (host)

A jak je dispelj citlivý na přesouvání stránek atd.? Je to plynulé, vím, že asi nemůžu čekat plynulost a citlivost jako u samsungů nebo applů, ale rád bych aby to alespoň za něco stálo :-) Jinak nevíte o nějakých videorecenzích na tento tablet abych viděl jak funguje?

viz príspevok od Frescha,tablety prestigio môžem doporučiť z osobnej skúsenosti-kvalitná konštrukcia,odolný dotykový displej-škrabance na ňom nespraví ani žena s dlhými nechtami,kožené púzdro v balení,solidne ceny,väčšina nových modelov má wifi-N,čo u iných tabletov nieje pravidlo,obvyklejšie je len wifi B/G.....

u yarviku nieje dostupný aficiálny android market,tablet nieje oficiálne "certifikovaný",takže aj keď má zaujímavo nízku cenu,sú na ňom určité obmedzenia,to už by som radšej doporučil staršie creative tablety,kde upgrade na vyššie verzie androidu sú dostupné na stránke creative/tie staršie 7" a 10" sa dodávajú s továrenským android 2.2,ale dnes majú už pomerne srandovné ceny/

A také bych se ještě chtěl zeptat jak je to u Prestigio MultiPad PMP3384B s výdrží baterie a tím jak tablet reaguje na přesouvání stránek a jaká je celková citlivost dispele a jestli nejsou někde nějaké videorecenze k mání? :-)

www.alza.cz Tento tablet vypadá dost dobře a je ještě levnější, nevíte někdo jak cca dlouho vydrží baterie a má tento tablet nějaké větší slabiny? Jinak chci ho do školy, ale spíše na zábavu či čtení officovských dokumentů jinak doma mám na práci do školy normální notebook.