Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký tablet do 4000,- Kč?

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli by mi někdo neporadil s výběrem tabletu, chci ho hlavně do školy a na cesty, takže moje požadavky jsou cena do 4000 Kč, spolehlivá wifi, solidní dispelj, výdrž baterie při sledování videa či zapnuté wifi 4+hodiny, a možnost číst a editovat officovské dokumenty. Existuje na našem trhu tablet splňující moje požadavky? moc díky za rady.

Změna předmětu, původně: Tablet (host)

www.alza.cz Tento tablet vypadá dost dobře a je ještě levnější, nevíte někdo jak cca dlouho vydrží baterie a má tento tablet nějaké větší slabiny? Jinak chci ho do školy, ale spíše na zábavu či čtení officovských dokumentů jinak doma mám na práci do školy normální notebook.