Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungující wifi na asus f5n

Ahoj všichni,
mám problém s wifinou v noťasu značky asus f5n. Jeden večer jsem vypl noťas a druhý den po jeho zapnutí se mi objevilo upozornění, kde stálo, že zařízení bylo odpojeno a že ho mám zpátky vložit. Pro zapnutí wifi mám tlačítko, jenže to nereaguje. Zkoušel jsem i kombinaci fn+f2, ale také nic. Nevíte někdo, co s tím může být? Prosím pomozte. Dík.

Tak dej spustit -> mmc.exe (Správce zařízení)
koukni tam na sítové adaptéry nebo nahoru jestlii tam není otazníček a pokud ano tak předpokládám jedeš na lan kabel tak dej pravý aktualizovat a mělo by se to aktualizovat samo

A jake zarizeni to pisalo ze bylo odpojeno? Pre PCI karty (co wifi karta je) win nevypisuje ziadne upozornenia, takze otaznik.
Za dalsie treba skusit to uplne bvypnut z nabijacky aj vybrat baterku a pockat minutu a znova zapnut a skontrolovat v BIOSe ze nemas Wireless na Disabled. A preistotu preinstalovat vo Win ovladace.

že odejde konec síťovky, to se stává. ale obvykle přitom brouk na sběrnici ze strany pc funguje, a správce zařízení se tváří že je síťovka ok - ovladač jde nainstalovat. ale nemusí to tak být vždy.
v příkazovém řádku:

set devmgr_show_nonpresent_devices=1
start devmgmt.msc

..ve správci zařízení zobraz skrytá zařízení, odmaž síťovku i předešlé zašedlé verze, restartuj a zkus ovladač znovu.

Pro zapnutí wifi mám tlačítko

to tlačítko musí mít svůj ovladač, někde mezi utilitami asusu.

Je to nějaké zapeklité. Přeinstaloval jsem celý windows, nainstaloval jsem všechny utility a ovladače co jsem dostal k notebooku a stějně pořád nic. Pro to tlačítko mám nainstalován ovladač wireless console 2. Po zapnutí systému se mi objeví v liště snadného spuštění, ale po najetí šipkou mi vždy zmizí. Opravdu nevim co s tim.
Nemůže být problém zde (někde něco přemáčknout?):

další domácí instalatér samoadmin.
viz případ výše, kterému vůbec nevadí že nenachází wireless kartu ve správci zařízení, a furt by chtěl wifi přijímat na lan síťovku. přitom celou dobu tvrdí jak tam instaluje ovladače.
projdi si popis výše, za půl hodiny ti to bude běhat.

ked sa v spravci vobec neukazuje (PCI zariadenie) tak je vadne, alebo vypnute v BIOSe. PCI zariadenie sa musi ukazovat v spravci aspon ako nezname zariadenie ak je pritomne. Takze pozret BIOS ci to neni zakazane, ak neni tak je to vadne (ta mini PCI karta, skusit vybrat a znovuzastrcit do slotu, pristup k tomu byva casto zospodu notebooku cez krytku)