Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Programy "Po spuštění"-zakázání a povolení

Dobrý večer,náhle jsem spatřil,že se mi nějak postupně pomaleji spouští notebook. Chtěl bych to vyřešít tím,že bych nějaké programy,které jsou zbytečné zakázal spouštět-"msconfig",ale nevím když nějaký program zaškrtnu a zakážu spouštět,jestli je poté stále v té tabulce a jestli by šel znovu třeba někdy povolit spouštět? Myslím si že 21:-) programů na spouštění je docela dost... Díky za rady a odpovědi na moji možná stupidní otázku.:-)

Děkuji za rychlé odpovědi,ale v mém win7 se dají v msconfig zakázat spouštět,a mě jde o to,že když je zakážu,jestli z té tabulky nezmizí a již nepudou povolit spouštět nebo jestli tam zůstanou a pudou kdykoli povolit? Dík:-):-)

No ano, kazdy antivirus spomaluje system. podla niektorych je to ich jedina vlastnost.
K tomu pseudoobrazku (mensie to uz urcite neslo, ze?):
- OO sa spusta zbytocne
- hluposti od Adobe povypinat
- MaAgent to ma byt co, nejake cinske pocitadlo ryze? Vypnut!
- co ten Norton, dufam, ze nie dalsi antivir, ak ano odinstalovat
- Microsoft spusta co?
- Java sa snad zapinat nemusi, ani to blazevideo
- vsetko ostatne, co nepotrebujes spustat hned po starte vypni
- nastroje od HP mozes tiez, ale ak ti prestane fungovat nejaka funkcia tak ich opat nahod

Nemam bradu a niesom z Oz, takze by som nabuduce poprosil roztiahnut okno, tak aby bolo vidiet cele nazvy.