Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Klávesová zkratka - &

Ahoj,
dříve jsem používal na & klávesovou zkratku pravý Alt + C (aspoň si to myslím), ale teď mi to nefunguje - nic ne nenapíše. Lze někde ve Windows najít seznam zkratek a popř. je upravit podle svých potřeb?
Dík za odpověď.

Zrejme myslis PravyAlt (AltGr)+C
Ten "seznam zkratek" souvisí s rozložením klávesnice, konkrétně česká QWERTZ

V Programy / Příslušenství / Usnadnění / Klávesnice na obrazovce si klikni na pravý ALT a uvidíš alternativní znaky pro aktuální rozložení klávesnice.