Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repliky zbraní

Zdravím lidi, předem bych se chtěl omluvit, že toto téma nesouvisí s PC problematikou, (proto také sekce Pokec), ale mám zde dobré zkušenostmi s členy tohoto fóra. :-)
Chtěl bych se informovat, měl by tu někdo zájem o repliku zbraně dle vlastního výběru?? Jednalo by se spíše o modernější až současné zbraně. Nikoliv muškety apodobně. Přikládám sem nějaké fotky replik zbraní co jsem již dříve vyrobil.

V případě dotazů piště sem, nebo na moktron.replic@gmail.com
Přes prázdniny můžu vyrobit tak maximálně dvě repliky, proto je třeba brát na vědomí, že nemůžu okamžitě vyhovět všem.
Děkuji.
Rovnou využiji této příležitosti, a dám sem anketu, která mi trochu přiblíží, jaké zbraně se Vám líbí.
Není-li ta Vaše v seznamu, napiště ji prosím normálně do příspěvku.
Děkuji ještě jednou, přeji hezký slunný den.
[http://2i.cz/2i/i/4fdf09ef/75fa856ca4b0df4fc6d1ee8 78ed0be31/a68de3c91a.f.jpg]
[http://2i.cz/2i/i/4fdf0a3d/e9cfc26c7f3af3b3f986b59 68435e975/b79cf2d80b.f.jpg]
[http://2i.cz/2i/i/4fdf0a54/8aa147095113c25c4df61ac ea0061e71/84afc1eb38.f.jpg]

Díky, snažím se aby byly zbraně 100% autentické. Repliky jsou především určeny ke spestření obývacího prostoru, dělají pěknou kulisu a hezky se na ně dívá. Sám to tak mám doma zařízené :) Není problém na ně udělat i nějaký pěkný stojan (držák) a můžete je tak mět postavené v jakékoliv poloze. :)

Ta cena je individuální u každé zbraně, záleží na tom jak je náročná a taky na velikosti a spotřebě materiálu co na ni padne.
Tu M134 jsem tuším prodával za 6000Kč a tu odstřelovačku M200 zákazník bral za necelých 7000Kč. Na ni se i spotřebovalo více materiálu.
Popřípadě by snad bylo i možné, domluvit se na nějaké té sci-fi zbrani, ale rovnou teda říkám, že preferuji zbraně které se používají v reálném boji.
Děkuji.

"na repliku nepotrebujes zbrojak" - to na exemplář od východních spoluobčanů taky ne.

Jinak je zvláštní, že toto téma dosud nikdo nezamknul s tím, že reklama je na tomto webu placená. Mně osobně to nevadí, spíš se tu tak filozoficky zamýšlím, kde je hranice mezi reklamou a prostou nabídkou služeb...:-)

Ty sci-fi zbraně by možná šly dobře na odbyt. A udělat do nich ještě laser paprsek...
Na stavbě měli takový červený laser na vyměřování "vodováhovosti" - to, co se dělá šlaufkou. My jsme tím večer svítili přes ulici a skrz otevřené okno hostům v restauraci na čelo. To byla prča, jak lezli pod stůl. :-)

Tak na zbrani jsou jen některé části funkční. Jen ty které jsou vidět z venku (na první pohled) např.: u odstřelovaček, vytahovací závěr, oddělávací zásobník. Na optiky mám dobrého dodavatele, beru je za dobré ceny do 1500Kč, ale samozřejmě je možno zbraň koupit i bez ní.
Zbraně sám vyrábím, takže žádné znehodnocené zbraně. :) Někde mám i fotky z průběhu výroby zbraní.

Zdravím, tak včera mi už napsali 2 zájemci, tak uvidím jak budu stíhat a kdyžtak se Vám ozvu, kdyby byl čas, ještě pro jeden kus. Cenově +- to AK47 kolem 5000-6000Kč. Ohledně toho Kara, snad bych ho i vyrobil, jen nevím jak by to bylo časově náročné, jelikož je celé tělo vyrobeno ze dřeva.

Ahoj lidi, tak jsem dokončil jednu z odstřelovačských pušek na kterou jsem dostal nejvíce ohlasů. Jestli chcete mrkněte na tohle album je tam pár fotek: M107
Kdyby měl někdo z Vás zájem, napiště mi prosím na mail: moktron.replic@gmail.com
Něco málo o zbrani. Puška má všechny části pohyblivé je celá z kovu, lze ji zcela rozebrat dle originálu, má funkční optiku + další info na mail. Díky
Přeji hezký den.