Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Originál F1 2011 pro PC

Ahojte, prosím o radu. Koupil sem si originálku F1 2011, ale když vložím DVD do PC tak mi vůbec nic nenaběhne a tváří se to jako by v mechanice nic nebylo. Prosím poraďte.
annubis@seznam.cz

Můžeš zkusit upgdatnout firmware mechaniky, je-li čím. Že by to opravilo čtení lisovaných médií... to sice pochybuju, ale za pokus to stojí.
Když si otevřeš průzkumníka, tak můžeš zobrazit obsah DVD? Najdi tam setup.exe a spusť. Děje se něco?

Ahojte, prosím o radu. Koupil sem si originálku F1 2012 nainštalujem vytvorím steam účet hru spustím bez problému nabehne logo F1 spustí sa úvodné video hry a potom hra sa vráti spet do win.čo môže byt za problém?Dakujem
Hry jsou vedle. (Kurt)