Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer Aspire 5742G - Nejde nainstalovat Windows

Ahoj,
opravuju kámošovi notebook. Nějaký jeho kámoš mu dřív přeinstalovával windowsy jenomže ten kokot tam dal 32bit místo 64bit a krabic. verzi místo OEM. Dal tam nelegální key a teď to začalo blbnout. Nezobrazí se ikony, ani lišta. Jenom černá plocha. Zkoušel jsem nainstalovat Win 7 HP OEM i krab. ale vždycky, když je to na "Dokončuje se instalace..." se instalace zruší. XP jsem zkoušel taky, vynechává to soubory. Co s tím?

XP jsem zkoušel taky, vynechává to soubory.

jj jasne

ta mechanika funguje

. Nevim jak ty ale pokud mam pri instalaci tyto problemy tak vymenim instalacni medium nebo DVD mechaniku.
Na druhou stranu ty jsi expert, ja jenom blbej servisak, co ma ubohych 500instalaci OS za sebou.

Tak mas vadnu flashku, alebo je to na nu blbo nakopirovane (alebo blbym SW), alebo to mas blbo nacitanu z DVD (alebo blbo stiahnutu) tu instalacku, alebo je nejaky problem s tym notebookom napr. s RAM, otestuj RAM (goldmemory.cz).
A instalaciu je nutne spustit nabootovanim (nastavit v BIOSe spravne bootovanie).

ano nabootuju flashku, zlikviduju všechny oddíly kromě OEM oddílu na kterém nic není, vytvořím nové dva oddíly (jeden 100MB auto).
Teď už se mi podařilo nainstalovat i OEM verzi ale chce to méno uživatele. Žádný uživatel tam není a heslo mi to nedalo možnost tam dat???
MS WIN 7 HP OEM SK