Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno co si myslite o tomhle notebooku

Ahoj chtel bych se zeptat co si myslite o tomhle notebooku,nekdo mi rikal ze ma spatnou grafiku a ja se v tom moc nevyznam,hlavne bych notebook chtel pro hry.Diky moc za nazor

http://www.electroworld.cz/product/pocitace/notebo oky-netbooky-komplet-sortiment/PBTS11SB63424/packa rd-bell-easynote-ts11sb-63424g75mnkk-nx-bymes-002- notebook#?scid=INT_BANNER_FP
Změna předmětu, původně: Notebook
Změna kategorie, původně: Ostatní
Notebook není Ostatní, nýbrž Hardware (Kurt)

Klasicke PC nechci z duvodu ze se k nemu musi brat jeste monitor a co sem koukal na ceny vyjde to tak nejak na stejno.Tim co sem psal ze notebook chci na hry nemyslel sem az takove hry :D myslel sem hry typu wow (presneji u me hra Metin2)
Ted mam pc 1 jadro 3.5GHZ
256MB grafika
2.5GB ram
A na mem pc se ten metin proste laguje kdyz je hodne lidi pripojeno,zjistil sem ze to dela procesor a mozna i graficka karta tu mam na pc gerorce 6600Le proto ma otazka tedy zni jestli bych na tom notebooku ktery sem tu uvedl spustil takove online hry.Jak uz tu nekdo psal ze bych na tom dal i mafii 2 tak sem byl potesenej,a me osobne nevadi hrat hry na minimalni detaili ale jen mi jde o to aby se to nesekalo.Diky za dalsi nazory

Nevim jestli tu hru znate na mem pc metin spustim taky s trochou seku ale pouze 1 ucet,presna otazka je jestli bych na tom notebooku spustil treba i 2-3 uctu a to bez seku kde by bylo hodne lidi.Uz sem tu psal jake mam ted pc je to velky rozdil oproti tomuhle notebooku ve vykonu?

Pokud chceš opravdu kvalitní notebook na hry typu Battlefiled 3,Mafia 2, tak ty stojí okolo 20 000KČ.Výkonnost tvého notebooku a pc nemůžu porovnat,tam hrají vliv i další faktory (rozlišení,detaily atd..) Pokud se ti něco seká tak si sniž detaily a hrej třeba v nejnižším rozlišení.Jinak si pořid lepší "železo"

To zdaleka nevyjde nastejno. Herní počítač na kterém pustíš dá se říct všechny dnešní hry tě vyjde na 15 000+ 3000 za TN fullHD monitor (zobrazovací kvalita lepší, než naprostá většina notebooků, IPS na hry nepotřebuješ). Obdobně výkonný notebook bude stát minimálně 30 000, stejně k němu budeš asi muset za 1000 koupit chladící podložku, protože se bude přehřívat, obraz nebude na notebookové obrazovce kvalitou nic moc- teda spíš nic, než moc. A jelikož notebook na kterém se hrajou hry se příliš zahřívá, součástky budou trpět a za nějakou dobu to upečeš. Notebook není dělaný na hry, s autem na nákupy taky nepojedeš na závodní okruh.

"1 jadro 3.5GHZ"- to je co, nějaké Pentium 4?
GeForce 6600LE
2.5GB RAM

Na tom Matin musí běhat plynule. Kamarád měl level 80, 85, nebo tak nějak a skoro celé to odehrál plynule na Athlonu 64 a plnohodnotné GeForce 6600.

1 jadro 3.5GHZ Pentinum4
256MB graficka karta Geforce 6600Le
2.5GB ram
Na tomhle pocitaci i pri 1 zapnutem ucte mam seky kdyz jdu na namesti atd pri zapnuti vice uctu jsou i seky minutove a neda se to hrat.V metinu se nedaji upravit detaily max mlha a rozliseni ale ty seky dela hlavne graficka karta a procesor to vim jiste.
Hry typu battlefield nebo jak se to pise nepotrebuju max mafia 2 ktera by na tom noteboku mela jit jak uz tu nekdo psal a normalni prace na internetu prehravani videa atd by na tom notebooku taky prece sla.Na mem PC co ted mam uz i pri prehravani videa z youtube mam nekdy seky ze z toho vidim jednu vec.Kdyby nekdo mohl tak budu rad za dalsi nazory :)
EDIT:Co je to vlastne ta chladici deska pod notebooky a kolik priblizne stoji...?

Vim je to nejaky Light edition graficka karta o tom uz sem taky slysel,potom sem se ptal jestli by se nedali do tohodle pc dokoupit veci a zjistil sem ze zakladovka a dalsi veci uz jsou vlastne nekolik desitek let stare a nemelo by to vyznam na tomhle pc neco menit nebo pridavat proto sem se rozhodl pro koupi notebooku ale ne za nejakych 20 tisic ale jen aby me na tom sel spustit plynule metin+ filmy atd

Nekupuj noťas, za podobné peníze máš komplet sestavu která je třikrát výkonnější a spolehlivější, s ohledem na teploty a výdrž komponent.
(monitor použiješ snad ten stávající co máš?)
Takto - /12 892,-/

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_15Z50 1155I011KB10100BN0116JB011MW401191C0111WB011CL0010 XJJ010TUP01

herní min.k max.rozlišení 1680×1050
Navržená sestava je komplet, sestavená, otestovaná s nainstalovaným OS.
(jen objednat a po doručení zaplatit, vrazit do "zdi" a je to )

Klasicke PC nechci z duvodu ze se k nemu musi brat jeste monitor

ČEHOŽETO?!
Jak jste došel k tomuto závěru?!
Notebook a obzvláště tamto není vhodné na nic! Notebook to vlastně ani není! Nedá se to nosit, zpracování tuším že odpadkové ultra lowendové řady Aceru je tragédie, baterie nevydrží nic,...
Za tu cenu je možná sestava daleko výkonnější - monitor a periférie jsou...

Tim ze bych k normalnimu pc musel brat i monitor sem myslel to ze uz ten co ted pouzivam za chvili odpadne,monitor nekdy blika atd.Tudiz abych se vesel do ceny 10 tisic bych musel najit nejake pc kolem 7 tisic a to nevim jestli by vykonostne byl takovy co tenhle notebok,jak uz sem psal o hodne vykonne hry mi nejde jde mi jen o to jestli tam spustim ten metin2 plynule(mafie2 na nejnizsi detaily) a jestli se ten notebok nebude nejak zasekavat treba jako mi to ted dela me pc ze pri nabihani internetu nebo pri jezdeni v zalozkach se mi to proste seka.

Komu není rady, tomu není pomoci!
Proč mermomocí chcete "notebook"?!
V uvozovkách proto, protože to popírá samotné určení této skupiny počítačů, tj. mobilnost a schopnost práce mimo rozvodnou síť nn, což je na úkor výkonu vzhledem ke spotřebě a zmenšení tepelného vyzařování.

Me je jasne ze normalni pc bude vzdycky vykonnejsi jak notebook.
Muzete mi aspon vysvetlit rozdil mezi tim procesorem?Ten prvni ma 4 jadra 1.5 a ten druhy ma myslim 2 jadra 1.9 ted z hlavy nevim,nebo jestli se da nejak spocitat kolik by muselo byt na 2 jadrech aby to bylo vykonostne na ty 4 jadra 1.5

Presne tak jak si to napsal dobra graficka karta + procesor.Ted mi jde teda o to jestli ten notebok koupit co sem psal jako prvni nebo se podivat po jinem za stejnou cenu ktery ale bude mit na 90% jen 2 jadra proto sem se ptal jestli se to neda nejak vypocitat.
Pokud by ale nekdo vedet o podobnem noteboku ktery by mel tyhle veci lepsi jak ten co sem psal budu jen rad kdyz mi ho sem date ale pouze notebook.Jeste jednou diky vsem