Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejdou repráky

dobrej nejedou mi repráky a podle mě z jednoduchého hlediska jaks em zapojoval vysokorychlostní internet tak mi sami repráky se odpojily a místo nich přišel digital output zkoušel jsem přeinstalovat zákazat vše ale bez vítězství jestli víte jak to změnit na high definition a ještě mi to vůbec v realteku neukazuje že to mám zapojené ale mám t podle návodu sprtávně vložené v zeleném konektoru

Víš, ono to po tobě číst je záležitost pro milovníka adrenalinu. Zkus si to někdy sám po sobě přečíst.
Vysokorychlostní internet do toho netahej, ten s tím nemá co dělat. Pochopitelně, jsi-li kopyto, mohl jsi při jakékoliv manipulaci odpojit konektor od reproduktorů. Takže, místo ublíženeckého fňukání (uvědom si, že pouze doma čekají na jakýkoliv náznak tvé vznešené vůle, aby ihned ochotně přiskočili, jinde jsi jim volný...) překontroluj, jestli máš konektory dobře zastrčené a v Ovládacích panelech se podívej na Zvuky.
A ještě jeden takový frackovský výlev o ochotě a všichni na tebe budou házet bobek. Uvědom si, že nejsi tak důležitý, abychom se předháněli ti ve svém volném čase (a zdarma) poradit.