Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poškodený externý disk

Zdravím. Mám externý harddisk Akasa integral ESATA 500GB http://www.techpowerup.com/reviews/Akasa/integrale SATA/. Pri kúpe mi vypadol z ruky na pult, z výšky max. 30 cm. Keď ho zapojím k PC tak vydáva čudné zvuky... zrejme nejaká porucha vo vnútri. Chcel som sa opýtať a poprosiť vás či by ste mi nemohli poradiť ako a či vôbec sa dá opraviť. Vopred ďakujem ;-)

Tak počkej až tam bude jiný, a i kdyby tam byl, tak on nemůže vědět že si ho rozflákal ty..

Máš nárok na reklamaci a kdybys ho hodil na zem. Oni to musí v každém případě přijmout, pokud bude reklamaci vyřizovat ten prodavač, který tě viděl, tak to asi neuzná (ale to je málo pravděpodobný) - za zkoušku nic nedáš.

Možná ti dá někdo lepší radu.

Ale nevím.