Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 10 000

Ahoj, mám dotaz..mám doma starý počítač.. jeden z prvních ke kterým byla LCD obrazovka :) Chtěl bych sestavit počítač do 10 000, šlo by něco z toho starého použít?? Bedna, DVD mechanika atd..?? a Mohli by jste mi prosím udělat seznam těch nejlepších věcí abych ho složil do 10 000... Zároveň vlastním tento notebook ( http://www.alza.cz/acer-aspire-5738g-654g50mnbb-d2 31794.htm?lang=CZ akorát s 3GB RAM), bude ten sestavený počítač výkonější?? Díky

Mechanika tam bude určitě IDE takovej starej širokej a placatej kabel. Pokud ano tak to na tuhle desku co ti radí nepřipojíš.
Bud novou mechaniku nebo jinou desku která ješte podporuje IDE. Ale na to bych se vykašlal a kup novou mechaniku.
Do te bedny by jsi to měl teoreticky našlapat. Otazka je jak ti to v ní bude chladit.
I když osobně mám bednu vis obrázek (obyč. krám za 450,-). Mam tam CPU X3 3400 a grafiku radeon 7770 teplotně hřeje cca stejne jako ta 6770.
Než jsme přidal boční chladič tak sice to uchladilo ale teploty stoupali velice vysoko (obyčejná bedna a špatné proudění vzduchu).
Grafika přeš 80 + a cpu až k 60. Uchladilo to ale hodně hučeli ventilátory.
Takže radši kup i bednu at ti to tak neřve.
Jinak co ti tady nabízejí se mi celkem zamlouvá. Velice slušná sestava do 10k.

Takže asi vezmu to co mi radil M-Pol hned na začátku. ( http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0TUP0 115Z5011CL001191C0116OV010XJJ011KB10116JF0111WD01 ) .Jen sem vyměnil Disk za větší. Může to teda takhle vypadat? :) Díky moc za rady... sám bych nevybral ani tu mechaniku :D Bohužel jsem teda přes 10 000 ale kdo by řešil 50Kč :D a ještě otázka jestli by se nehodila třeba 1GB grafika za ut cenu nebo ne? :) ( fakt se v tom nevyznám)