Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Proč mě Google nemá rád :.( :-D - překladač nefunguje

Proč mě strýček Google nemá rád :.(:-D
Asi nejlépe vysvětlím pomocí obr:

[10292-prekladac-google-png]

[10293-prekladac-google2-png]

Celé kódování stránky je v pořádku, ale ten překlad asi nebude správně anglicky. Zkoušel jsem i přepnout kódování, ale bez efektu. Zajímavé je ale, že to špatně překládá jen slova s diakritikou. Všechny ostatní weby jsou v pořádku. Tuší někdo v čem je zakopaný pes?
Předem se adminům a modům omlouvám za velice nevhodný předmět, ale nemohl jsem si pomoct :-).

Kedze si sa neunuval povedat ako OS pouzivas

Já jsem ho zde uvedl, ale máš pravdu, že jsem neuvedl přesné specifikace. Zkusím to napravit:
[10300-screenshot-11-jpg]

skus sa pozriet v nastaveniach do jazykovych nastaveniach a v upresneni pozriet, ci mas zadanu cestinu pre programy nepodporujuce unicode kodovanie.

Všude kde jsem hledal (viz. odkazy dole) jsem našel češtinu (Czech Republic), radši přikládám i odkazy na obr. ať je to jasně vidět.

http://pc.poradna.net/file/view/10301-screenshot-1 2-jpg
http://pc.poradna.net/file/view/10302-screenshot-1 3-jpg
http://pc.poradna.net/file/view/10303-screenshot-1 4-jpg
http://pc.poradna.net/file/view/10304-screenshot-1 5-jpg

cestinu pre programy nepodporujuce unicode kodovanie

Jasně ten má dva znaky na písmena s diakritikou. Ale stejně to mohu mít blbě nastavené, radši na to koukněte prosím, děkuji za snahu.

No jo, ty tu češtinu/znakovou sadu nastavuješ všelikde, ale ne přímo ve Firefoxu tam, kde bys ji měl mít nastavenou. F10 - Nástroje - Možnosti - Obsah - Rozšířené... dole pak Znaková sada. Tam si nastav UTF-8. Můžeš zkusit obnovit Firefox - z Nápověda - Technické informace. Vytvoří se nový profil, do kterého se automaticky přesunou záložky a hesla.

Vyřešeno :-).
Tak jsem zkoušel jiné prohlížeče a tam to fungovalo, tak jsem se rozhodl pro reinstalaci, bohužel ani ta nepomohla. Tak jsem ho odinstaloval prohledal celý HDD, kde zůstali zbytky, tak jsem je smazal. Pak jsem prohledal i registr, a co se mě nezdálo jsem taktéž zlikvidoval. Pak jsem udělal novou instalaci a funguje to na jedničku.

Díky všem, kteří přispěli :-) ještě jednou díky všem :-)