Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Proč mě Google nemá rád :.( :-D - překladač nefunguje

Proč mě strýček Google nemá rád :.(:-D
Asi nejlépe vysvětlím pomocí obr:

[10292-prekladac-google-png]

[10293-prekladac-google2-png]

Celé kódování stránky je v pořádku, ale ten překlad asi nebude správně anglicky. Zkoušel jsem i přepnout kódování, ale bez efektu. Zajímavé je ale, že to špatně překládá jen slova s diakritikou. Všechny ostatní weby jsou v pořádku. Tuší někdo v čem je zakopaný pes?
Předem se adminům a modům omlouvám za velice nevhodný předmět, ale nemohl jsem si pomoct :-).

Jaký prohlížeč? Vymaž všechny cookies a taky cache v prohlížeči.
Ten text jsi tam psal "ručně", anebo jsi to tam nakopíroval (případně přes nějaký script)?

Kedze si sa neunuval povedat ako OS pouzivas

Já jsem ho zde uvedl, ale máš pravdu, že jsem neuvedl přesné specifikace. Zkusím to napravit:
[10300-screenshot-11-jpg]

skus sa pozriet v nastaveniach do jazykovych nastaveniach a v upresneni pozriet, ci mas zadanu cestinu pre programy nepodporujuce unicode kodovanie.

Všude kde jsem hledal (viz. odkazy dole) jsem našel češtinu (Czech Republic), radši přikládám i odkazy na obr. ať je to jasně vidět.

http://pc.poradna.net/file/view/10301-screenshot-1 2-jpg
http://pc.poradna.net/file/view/10302-screenshot-1 3-jpg
http://pc.poradna.net/file/view/10303-screenshot-1 4-jpg
http://pc.poradna.net/file/view/10304-screenshot-1 5-jpg

cestinu pre programy nepodporujuce unicode kodovanie

Jasně ten má dva znaky na písmena s diakritikou. Ale stejně to mohu mít blbě nastavené, radši na to koukněte prosím, děkuji za snahu.

No jo, ty tu češtinu/znakovou sadu nastavuješ všelikde, ale ne přímo ve Firefoxu tam, kde bys ji měl mít nastavenou. F10 - Nástroje - Možnosti - Obsah - Rozšířené... dole pak Znaková sada. Tam si nastav UTF-8. Můžeš zkusit obnovit Firefox - z Nápověda - Technické informace. Vytvoří se nový profil, do kterého se automaticky přesunou záložky a hesla.

Vyřešeno :-).
Tak jsem zkoušel jiné prohlížeče a tam to fungovalo, tak jsem se rozhodl pro reinstalaci, bohužel ani ta nepomohla. Tak jsem ho odinstaloval prohledal celý HDD, kde zůstali zbytky, tak jsem je smazal. Pak jsem prohledal i registr, a co se mě nezdálo jsem taktéž zlikvidoval. Pak jsem udělal novou instalaci a funguje to na jedničku.

Díky všem, kteří přispěli :-) ještě jednou díky všem :-)