Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompl za 35 kaček

Čabas, chtěl bych si od vás nechat sestavit herní pc za 35 Tácků, OS Win 7 Ultimate a ktomu bych poprosil nějakou herní klávesku i s myší ;) monitour používám 101 palcovou Smart TV :D Děkuji za každé odpovědi.

Nech to na odbornících

ALFA Gamer N560 SSD i7
velmi výkonná přetaktovaná herní PC sestava, Intel Core i7-2600K 3.9GHz, RAM 8GB DDR3, ASUS NVIDIA GeForce GTX560 Ti DC2 2GB, SSD 120GB, HDD 1TB, DVD R/RW ASUS, čtečka, Windows 7 Home Premium 64bit
kód: 01573 cena: 30 090,-

Je to jejich špička s tříletou zárukou.

herní pc za 35 Tácků
OS Win 7 Ultimate
monitour používám 101 palcovou Smart TV

Koukám, že pán je maximalista, ale PC za 35 Tácků asi nepůjde k pleti tomu televizoru.
Takových srandičkářů už tady bylo...