Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kam zapojit ventilátor?

Zdravím,

mám tuto základní desku: www.czc.cz, tento ventilátor: www.czc.cz a tento zdroj: www.czc.cz a nejsem si jist, kam ho mám zapojit.

Teď ho mám připojený přes redukci ke kabelu na zdroj, ale tím pádem mi ventilátor běží stále na plné obtáčky. Chtěl bych ho zapojit na základní desku aby si PC reguloval sám otáčky, ale u jediného tří-pinového místa na základní desce je napsáno PWR_FAN a bylo mi řečeno, že pozice PWR_FAN je pouze na zdrojový ventilátor a tudíž se tam zapojení mého ventilátoru nedoporučuje. Je tedy jediná možnost mého zapojení tak, jak to mám ( tzn. přes tu redukci ) nebo ho můžu narvat klidně do toho PWR_fan, pojede to a základní deska si bude sama regulovat otáčky?

Díky za názory

Bože, to je tak těžký říct, kam ho můžu zapojit? Co mi napoví ten obrázek? Nejsem takovej expert jako ty, chci jen vědět kam můžu/nemůžu připojit ventilátor, ale zjevně mi tady nikdo neporadí.

Taky jsem nedostal odpověď, jestli ho můžu zapojit do toho PWR_FAN, to je takovej problém napsat ANO/NE?