Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook upgrade

Dobry den.Vlastnim starsi notebook procesor:intel celeron 1.10 ghz,ram 496,graficka karta trident 16mb toshiba satellite s1800-412.Potreboval bych tam vylepsit ram,procesor,grafickou kartu.Jde to nejak vylepsit ?

Nejde. Protože je to notebook. Jednorázový zboží, který koupíš, použiješ, vyhodíš, koupíš nový. Můžeš akorát zvětšit RAM, tj. místo 512MB tam narvat 1GB, ale napřed si na webu zjisti, jestli tolik paměti ten notebook zvládne.

no bude to hodne tezke, tak na 99.999% nemozne
Totiz stravis tim spoustu casu, musis hodne googlovat
pr. mas intel celeron 1.10 tak budes hledat stejny NTB jestli nahodou nemeli
intel celeron 1.20 nebo intel celeron 1.30 a pokud jo, tak budes tyto cpu shanet na aukru,
ebay a mnoha jinych bazarech
jak rikam na 99.999% nemozne
http://earchiv.chip.cz/cs/earchiv/vydani/r-2011/ch ip-08-11/upgrade-notebook.html