Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook upgrade

Dobry den.Vlastnim starsi notebook procesor:intel celeron 1.10 ghz,ram 496,graficka karta trident 16mb toshiba satellite s1800-412.Potreboval bych tam vylepsit ram,procesor,grafickou kartu.Jde to nejak vylepsit ?

no bude to hodne tezke, tak na 99.999% nemozne
Totiz stravis tim spoustu casu, musis hodne googlovat
pr. mas intel celeron 1.10 tak budes hledat stejny NTB jestli nahodou nemeli
intel celeron 1.20 nebo intel celeron 1.30 a pokud jo, tak budes tyto cpu shanet na aukru,
ebay a mnoha jinych bazarech
jak rikam na 99.999% nemozne
http://earchiv.chip.cz/cs/earchiv/vydani/r-2011/ch ip-08-11/upgrade-notebook.html