Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi nainstalovat OS

instaloval jsem windows xp a když dojde ke konečný fázi instalace , tak se mi ukáže hláška : chyba: installation failed E:I/386/arms, Error message ... jo a během instalace mi nešli zkopírovat 3 soubory , tak jsem je musel přeskočit , nevíte někdy co s tim ?

no dobre, tak ti verim.
Tak si sezen od znameho jinou DVD mechaniku (pripadne ji kup, nova stoji 400-500kc) a instaluj to z ni. dej vedet jak to dopadlo.
Pripadne to dej do PC servisu (uctuji si tak 300-500 za hodinu prace)

jo a během instalace mi nešli zkopírovat 3 soubory , tak jsem je musel přeskočit

Súbory sa nepreskakujú, možno k správnemu chodu/inštalácie chýbajú práve tie čo si preskočil...

Vyčistiť mechaniku/CD, skúsiť iné CD...