Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zvukovka realtek AC 97 nejde nainstalovat

ahoj je to jiný problém proto zakládám nové vlákno.. http://pc.poradna.net/q/view/900033-drivery-deska- intel-brookdale-g-i845g-intel-82801db-ich4 zde je odkaz na původní dotaz se screenem s modrou smrtí a zde přikládám 3 další screeny... při instalaci se mě to dotáže na něco. vše máte pod příspěvkem jako screeny a po tom co dám pokračovat to hodí modrou smrt - ovladače chipsetu sem instaloval z původního vlákna je tam i odkaz tak už fakt nevím čím to může být.. prosím o radu

tvé podezření patří do říše fantazie, zkus raději zapojit mozek.
mít xp jen s sp2 (a pak stahovat stovky nekompatibilních aktualizací) je dadaismus.

proč nepokračuješ v původním dotazu kdes to načal, proč používáš pro prinscreeny rozmazaný jpg - jsi snad sekretářka?

z .pdf:

Audio subsystem: Integrated SoundMAX 3 audio

proč tam instaluješ realtek? proč si nepustíš normální program siw - hardware - pci, kde je přesný seznam komponent?

Můžeš tam připojit kterej chceš (radím spíš HD Audio pokud máš oba) ale musíš to pak taky odpovídajícím způsobem nastavit v biosu (deska to sama nepozná, někde v biosu pod Integrated components nebo tak něco hledej Front panel a budou tam volby AC97 nebo HD audio, musí to bejt přepnutý podle toho kterej konektor použiješ).

Pozn. při přepnutí v biosu z jedný položky na jinou je někdy nutný přeinstalovat ovladače integrovaný zvukovky (alespoň u obou mých desek to tak je).

to jsem se dočetl na netu... co to znamená? mrknu se jestly není vypnutá ale pochybuju před reinstalací OS zvuk běžel ;-)