Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý PC

Dobrý den mám problém s pomalým PC. Příde mi že na HW je tento pocitac docela dobry ( je to notebook) ale pri League of Legends na uplne nejnizsi detaily se mi ten pc obcas seka. Seka se i kdyz nic nedelam nebo prohlizim net . seka se mys zvuk proste ne jenom program. Pri hrani mi pride ze pc je pomerne teply ale nwm :/ diky za radu

procesor: intel core i7 4 jádra 6 mb cache

GPU: nvidia 2gb 96 cuda jader

4gb ram

hdd: 1 tera 5400 otacek za minutu

windows 7 profesional 64 bit

PS: muj stolak ma 2jadrovou I5 a 1gb grafiku a zvlada to totalne bez lagu na plny detaily

prosimte jestli si myslis ze vykon Graficke karty se odviji od velikosti VRAM tak si precti tohle http://pc.poradna.net/a/view/858901-vybirame-novou -herni-grafiku-aneb-maly-pruvodce-beznymi-omyly-uz ivatelu

a bud napis jaky mas notebook a nebo vypis jake mas komponenty. Ano notebooky nejsou delane na hry proto se prehrivaji proto se "sekaji"

jestli tam máš hodně programů tak v ovládacích panelech v programu "přidat nebo odebrat program" odeber programy které nepoužíváš ty mohou tomu zpomalování pomáhat ale také připojení k internetu muže být špatné :-)

souvisí tak, že ty windows někdo pořádně rozesral.

muj stolak ma 2jadrovou I5 a 1gb grafiku a zvlada to totalne bez lagu na plny detaily

je pro tebe novinkou, že výkon mobilních a normálních verzí procesorů a grafik nejde srovnávat?

alfonzovi dík za připomenutí, už jsem v obraze. přestože tu lidi zmiňují plýtvání výkonu pc na spuštěné parazitní kraviny po startu, opět jak je tvým zvykem nereaguješ - nedokážeš si zkontrolovat v jakém stavu máš windows, jaký spyware se ti spouští zbytečně:

ja se bojim abych neodinstaloval to co nemam

už teď ty windows stojí za hovno - myslíš že to může být ještě horší?