Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde catalys

Ahoj dnes jsem chtěl aktualizovat catalyst 12.6 na 12.10 dobrý tak to stáhnu nainstaluju a potom když se to nainstalovalo tak to ukázalo velkou fajfku a toje vše stejně se to nezaktualizovalo a pořád je to stejný na 12.6 nevíte co stim děkuju

gratuluji, jsi už asi 5. člověk, kterému tuneup rozesral Catalyst.

Můžeš zkusit kompletně odinstalovat AMD suite (včetně driverů desky), následně použít driver cleaner a poté znova nainstalovat nejprve aktuální čipset driver, následovaný Catalystama.

http://forum.techinferno.com/amd/1816-atiman-amd-d river-uninstaller.html

(bez záruky, mně catalysty fungovaly vždy korektně, protože nepoužívám kurvítka PC jménem "tuniče")