Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak na upgrad biosu

dobry den potrebuju poradit ohledne upgradu biosu flesku sem udeal podle http://magor-ghost.borec.cz/2008/09/jak-na-bootova ci-usb-klicenka-flash-disk-pametova-karta-2/ toho to navodu a pak tam skpiroval posledni verzi biosu od MSI a potrebuju vedet jak pokracovat dal v biosu bootovani mam nastaveno na flesku jako prvni pa je pevnej disk jaky nazvy souboru tam napisu na oficialnich strankach maj video kde pisou oba ale me to pise ze mam chybnej nazev delal sem reinstal tak tam potrebuju dat novej bios kvuly novemu procesoru

zakladni desku vim jakou mam a cpu uz mam doma pres 14 dni kdyz sem ho tam dal delal sem rovnou upgrad biosu vse slo ted sem delal stejnej postup po reinstalaci windowsu a nic

MS 7388 K9A2 CF poku bystte to potrebovaly vedet a pomohlo to dotazu

soucasna verze biosu je V02.61

CPU AMD Phenom II X4 965 Black Edition