Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Media Center

Čaute
Dnes mi kamoš doniesol NTB Asus
kde z neznámych príčin (pre mňa neznámych) sa zapne Windows Media Center, je to ako niečo ešte nad Win 7, ak ho vypnem tak sa opäť zapne
prosto ako keby všetko ide cez neho,
Nechápem ako to mám vypnúť
Viete poradiť ?
Vopred ĎAKUJEM

Takze vidis ten zoznam a ked to chces odskrtnut tak otvori mediacenter? To je podla mna trochu hovadina, skor by som povedal ze mas nejak divne nastavene nejake gesta mysi v ovladaci mysi, alebo nieco podobne, a spusta ti to mediacenter pri kazdom kliku? V tom pripade si nastav ovladac mysi tak aby neotvaral mediacenter
(ak to skusas touchpadom tak tam pripoj normalnu USB mys a skus to s nou)

Asi budeš mít rozdrbané Windows.
Zkus si opravit asociaci na .exe, všechno se ti asi otvírá pomocí toho centra.
http://pc.poradna.net/q/view/586928-jak-obnovit-as ociaci-pro-exe
Nebo si to stáhni - viz. příloha.

Takže
Napr.
ovládanie Win ide ale tam kde je ten "štít" / zabezpečenie či čo to je, tak mi otvorí ten Center
skúšal som obnovenie no píše že tá app ako keby vo WIn nie je
a tie reg. sú ok ale klikať na každý samostatne je drina (97)
a to reg edit ma nepustí (opät media center)
asi by bolo ideálne win re-installovať

To, že jsem ti poslal celý balík neznamená, že to máš poklikat všechno...
Přes pravé tlačítko myši - Sloučit a pak potvrdit - to taky nefunguje?