Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt

Dobrý den,
nastal mi problém se kterým si nevím rady. Včera jsem si reinstaloval os win7 home premium začal jsem instalovat ovladače ze oficiálních stránek mého notebooku Toshiba Stalellite L300 kde jsem si stáhl http://www.toshiba-czech.com/innovation/download_d rivers_bios.jsp?LNG=21&service=CE poté jsem tento update nainstaloval a můj počítač se sám restartoval a nic nenabíhalo, byl zapnutý ale měl jsem jen černou obrazovku, když se ani po 30min nic nedělo tak jsem PC restartoval a v tu chvíli mi naběhla modrá smrt a PC se samo restartovalo, nejdříve jsem vyzkoušel samo opravu spouštění systém ale nic poté jsem zkousli obnovení systému pomocí bodů obnovy, vyzkoušel jsem všechny ale vždy mi to napsalo chyba nějakého souboru a že nemohl obnovit systém. Prosím poraďte Děkuji.
(PS: pokud chcete znám název toho souboru dodám ho co nejdřív)

No budes si musiet urobit instalacne medium (DVD alebo USB stick).
Instalace "zo suboru" neni cista instalacia a zvycajne to moc dobre nefunguje takze stejne by si to skor ci neskor instaloval nacisto :)

Vlez do BIOSu a hladat SATA mode alebo AHCi a nastv si mod IDE (t.j. AHCI disabled) a skus ci nabehne Win.