Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s systemem32

Ahoj lidi prosím o radu zřejmě jsem něco smazal a nevím jak to vrátit píše mi to system32 je poškozen problémy odstraníte opětovnou instalací a to píše i u různých a když jsem stahl hru napsala mi ,že se nepodařilo ji spustit zda to prý není antivirem nebo nemám nějak nastaven disk proti zápisu nevim nevyznám se v tom a taky skáče error asi 7x když zapnu pc a když to odklikám je klid ,ale hry nejdou zapnout ,ale jinak internet všechno běží takže si myslim ,že to bude nějaká blbinka budu moc rád když mi poradíte díky. Jo a ještě nepustí mě to do složky výkon správa počítače atak když kliknu na zprávu počítače skočí mi mmc.exe - součást nelze najít Aplikace nemohla být spuštěna ,protože součást MSIMG32.dll nelze najít. a že to odstranim opětovnou instalací snad jsem můj problém dobře popsal.

Popsal jsi to moc dobře. Zopakuj to někomu, kdo ti to přijde opravit.

CO takhle kdyby jsi se staral o jiné příspěvky od toho ta stránka je! To vim taky ,že v nejhorším případě se to dá opravářovi.Hold se najde vždycky příjemný člověk co musí mít blbé řeči ,ale je tvůj názor...

Kolega nad tebou ti chtěl naznačit, že se prostě poradit nedá, protože jsi podstatné věci prostě nesdělil. Netušíme, zda je to stolní PC či NB (kde recovery partition často bývá). Neuvádíš OS.

Navíc kousek výše píšeš, že tomu vůbec nerozumíš.
Proto může bud vyhledání místního opraváře dobrou volbou.

Jeste tak naznacit, co tam mas za system. Na tohle nekdy postaci pouze spustit Chkdsk /f.
Nekdy staci pouze obnovit soubor System.
Tady z toho nepoznam, jestli muvis o souboru System, nebo komplet adresari System32...v pripade nouze lze pouzit alespon na zprovozneni soubor System z adresare Repair.

a ten adresáš repair najdu kde ? no hele kdyby bylo něco s celym system32 nemohlo by to fungovat všechno funguje filmy mohu spustit stahovat instalovat atd. ,ale když třeba zapnu hru napíše mi to soubor MSIMG32.dll nelze najít opakujte jeho instalaci. Podle mě to bude nějaká blbinka. hele jak jsi psal ,že někdy postačí spustit Chkdsk /f. to je co ? (Chkdsk /f.)

nic z toho, ty soubory jsou zastaralé ze dne instalace systému, tj. k ničemu.

ty máš navíc úplně jiný problém:

system32 je poškozen problémy odstraníte opětovnou instalací... když kliknu na zprávu počítače skočí mi mmc.exe - součást nelze najít Aplikace nemohla být spuštěna ,protože součást MSIMG32.dll

máš dojebaný systém, který by spravila opravná přeinstalace přes něj, bez formátování - zůstanou ti aplikace i nastavení.

že nemáš instalační cd a nedokázal sis ho půjčit, to je tvůj druhý problém.

až to cd budeš mít, spusť si nejdřív opravu souborového systému.

některým věcem nerozumím co je na té stránce co jsi my poslal odkaz máš skype ? ,že by jsi mě navigoval ? jinak přes to chkdsk mi to píše ,že to nelze dokončit a ,že není něco platné jak ve spustit tak v průzkumníku windows to napíše ,že to nelze dokončit. a na té stránce co jsi mi poslal je potíže se spuštěním windows ,ale mě se windows spustí normálně ,ale.