Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s systemem32

Ahoj lidi prosím o radu zřejmě jsem něco smazal a nevím jak to vrátit píše mi to system32 je poškozen problémy odstraníte opětovnou instalací a to píše i u různých a když jsem stahl hru napsala mi ,že se nepodařilo ji spustit zda to prý není antivirem nebo nemám nějak nastaven disk proti zápisu nevim nevyznám se v tom a taky skáče error asi 7x když zapnu pc a když to odklikám je klid ,ale hry nejdou zapnout ,ale jinak internet všechno běží takže si myslim ,že to bude nějaká blbinka budu moc rád když mi poradíte díky. Jo a ještě nepustí mě to do složky výkon správa počítače atak když kliknu na zprávu počítače skočí mi mmc.exe - součást nelze najít Aplikace nemohla být spuštěna ,protože součást MSIMG32.dll nelze najít. a že to odstranim opětovnou instalací snad jsem můj problém dobře popsal.

Jeste tak naznacit, co tam mas za system. Na tohle nekdy postaci pouze spustit Chkdsk /f.
Nekdy staci pouze obnovit soubor System.
Tady z toho nepoznam, jestli muvis o souboru System, nebo komplet adresari System32...v pripade nouze lze pouzit alespon na zprovozneni soubor System z adresare Repair.

některým věcem nerozumím co je na té stránce co jsi my poslal odkaz máš skype ? ,že by jsi mě navigoval ? jinak přes to chkdsk mi to píše ,že to nelze dokončit a ,že není něco platné jak ve spustit tak v průzkumníku windows to napíše ,že to nelze dokončit. a na té stránce co jsi mi poslal je potíže se spuštěním windows ,ale mě se windows spustí normálně ,ale.