Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba certifikátu a neblokování oken

Mám tyto 2 problémy.
Používám IE 7 a když jdu na stránku se zabezpečením certifikátu, tak mi to napíše toto: Existuje problém s certifikátem zabezpečení tohoto webu. Navigace je blokována.
A i když ho nainstaluju, tak to je na nic. U IE 6 mi to ale nedělalo a vyskočil vždy ten certifikát a já dal ano - jakože ho povoluji.
A pak ještě při vyskočení pup okna mi to napíše Chcete toto okno zavřít? (tím myšleno to vyskočené). Když dám ano, tak se zavře a je to v pohodě, ale musím to potvrzovat asi 3× a u IE 6 mi to zmizelo automaticky. A dělá to ať dám v nastavení blokování oken či i když ho nedám.
Jedná se o tuto stránku: webct

Stačí si číst co ti prohlížeč píše...

Používám IE 7 a když jdu na stránku se zabezpečením certifikátu, tak mi to napíše toto: Existuje problém s certifikátem zabezpečení tohoto webu. Navigace je blokována.

Na stránce "problém s certifikátem" dej "Pokračovat na tento web (nedoporučeno)". Je to to stejné, jako jsi dřív klikal na hlášku "Ano" u self-signed certifikátu - není v tom rozdíl.

[cert1al1.png]

Co se týče popup oken, povol všechna popup okna pro tento server jakmile se poprvé zobrazí informační panel "Bylo zablokováno vyskakovací okno". Jestli pak něco dělá problémy může souviset s detekcí popup blockeru v této web aplikaci (browser check či co to tam je; nezapome%n že aplikace nemusí být podporována v IE 7 - kontaktuj jejího administrátora).

[http://img252.imageshack.us/img252/5441/cert2fj2.pn g]

Jj, to jsem pochopil, a dal Pokračovat na tento web. Ale myslel jsem, zda to nějak nejde, aby to bylo jako OK.
Co se týče toho vyskakování oken, tak mně to tam vůbec nahoře nepíše jako Tobě: "Bylo zablokováno automaticky..." Což u IE6 mně to taky tak psalo.
Jinak na jiných stránkách mi vyskočí ta hláška "Bylo zablokováno automaticky...", ale jakto, že Tobě to vyskočilo i u té Olivy?
Mně teď vyskočí toto:
[http://img225.imageshack.us/img225/193/oknoux1.th.p ng]