Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GTX480 co s tim?

Zdarec ,dobry den :-)

Mam doma starou gtx480 kterou uz tak rok nepouzivam.
Chtel sem se zeptat jestli ji muzu vyuzit jenom na Phyxs.Druhou kartu mam gtx660ti ktera ma jinaci bios a graficke jadro tak je mi jasne ze je nemuzu dat do SLI.
Chtel bych vedet jestli to je mozne ji dat do me zakladni desky ASUS Corsshair Formula-Z z moji 660 a pouzit ji na Boost Phyx nic vic.
(pak je mi jasne ze 2 graficke karty co nejsou stejne do hromady nejdou,ale jenom vyuzit Phyx z te 480)na to na me osobni vyuziti ale to se mi rozepisovat nechce proc potrebujy + phyx,,,diky za odpoved a nepiste mi prosim hlasky stylu blablaba...]:(
Predem dekuji za kazdou radu nebo pomoc

:-Duz sem se bal ze jisti lidi co tu pisou mi reknou ze sem magor,tak jak to maji ve zvyku a ze to takle nefunguje:-D

Super,takze to de.Dekuju moc a ktomu aji orazek,opravdu dekuji.
A ta 480 kdyz ji budu vyuzivat jen na Phyx bude mit jakou spotrebu?zhruba +-?

Tak to vůbec netuším.

Máš-li doma "měřák okamžité spotřeby", můžeš zkusit změřit okamžitý příkon PC při hraní stejné hry bez 480 a s ní.

Funguje to údajně i pro kombinaci ATI hlavní karty a nVidia PhysX, s nějakými hacklými ovladači.
Na druhé straně, využití PhysX není ve hrách moc slavné. Největší rozdíl vidím (ve hrách, které mám) v Mirror's Edge.

Tak poslouchejte,pro me je to jako odpoved dostacujici a jasneeee!!!!,z stou spotrebou ano mam to jak zmerit.
sem velmi spokojeny,mocrat vam dekuji za rychlou pomoc.
No nic:-Ddu to nainstalovat:-D jeste jednou dikas a pekny den8-)

Aaaaaa,OK
Takze jenom vedet jaka je spotreba te 480 pri vyuziti jenom na Phyx?je to spravne?
jestli chces muzu udelat nakych par Benchmarku z a bez,,a pres Exel udelat naky graf,treba se to pak bude nekomu tady na foru hodit.

Na 100% to je mimo príspevku, ale aj tak sa chcem spitať. Nepredal by si mi tu GTX480?? Čítal som, že ju asi rok nevyužívaš, a na ten PhysX,, by mala velku spotrebu. A odpovede typu "neries mimo temu, alebo daj pokoj" sa zdržte, stačí povedať že "nieje na predaj".