
Průzkumník nezobrazuje vyměnitelný disk.
Zdravím pánové, nevíte prosím vás někdo, proč se mi nezobrazují čtečky karet od digiťáku Olympus v W-XP? Po připojení do USB portu se normálně nainstalují, ale prostě nejsou vidět v žádném programu, jen ve správci zařízení - viz scrnsht. Díky za případné rady.
mozno ze te citacka funguje tak, ze sa ti zobrazi novy disk len ked tam vlozis pamatovu kartu, nenapisal si co to je zac.
To je fakt, ale když ho přiřadím manuálně, tak sice písmenko mají, ale v průzkumníku se stejně neobjeví a při příštím restartu už to písmenko zase nemají.
Nemají písmenko.
Karta s fotkama tam je viz. (Disk 3 - 83% volných)
Tukni pravym mysem na oddil a prirad pismeno. Od veci by taky nebylo ten disk nejak pojmenovat.
Jejda!
Tak jen přiřadit písmenko nepomohlo - jak píši víše, ale to pojmenování kupodivu ano ! Sice se v průzkumníkovi nezobrazuje jméno disku, ale už ho vidím. Ještě to zkusím zrestartovat, jestli to zůstane. Zatím moc dík !! Dřív se to samo po instalaci/připojení pojmenovalo "Vyměnitelný disk", tak jsem neviděl důvod tomu dávat nějaký název.
No tak bohužel, po restartu jsou zase pryč. Zkoušel jsem odpojovat/připojovat čtečky, Windousy sice bublaj že se něco odpojilo/připojilo, ale vidět nejsou, zase jenom ve správci. Zůstaly zachovány názvy, ale už zase nemají přiřazena písmenka.
Ještě zkusím znova přiřadit písmenka a zrestartovat.
pošli dvd do háje na konec abecedy.
jestli mapuješ síťové disky tak jinam než do písmen čtečky.
xp jsou sklerotické co se týká písmen pro usb, pamatují si jediné zařízení. správná písmena můžeš vnutit přes rozumnější USB Drive Letter Manager
Diky za tip na USB Drive Letter Manager
.