Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem program na pocasi

Chtel bych se zeptat jestli je nejakej program na pocasi kde se mi zobrazuje co se k nam zene za oblacnost.Muj bejvalej kamarad to mel a mohli jsme tak planovat kam vyrazime apod.Nebo musi bejt na to nejaky radar?

program si tie data ma vymyslet alebo co?

Bud si pozres web stranku nejakej meteorologickej spolocnosti kde su obcas aj videa oblacnosti zaznamenane zo satelitu, alebo napr. www.pocasie.sk (alebo kope inych web stranok) si vies pozret predpoved na tyzden snad pre kazde mesto v europe.
Priklad http://www.pocasie.sk/pocasie/europa/cesko/index.h tml mas tam dole aj interaktivnu mapu.

P.S. Alebo na tejto mape sa daju aj dni prepinat index.html