Přidat článek mezi oblíbenéZasílat nové komentáře e-mailem Test smart hodiniek Asus VivoWatch BP

To je podle mě otázka preferencí. Ony ty hodinky jsou dobrým pomocníkem ale osobně nemám rád tyto pofidérní kusy, které jsou zaoblené a k hodinkám nebo sporttesterům to má daleko.

Naopak dobrý segment má Apple, Samsung nebo Garminy. Osobně třeba Garminy jsou vážně plnohodnotné chytré hodinky, které jde využívat jako mobil, akorát to má člověk pořád u sebe. Pochopitelně ty dražší varianty. Dražší varianty Samsung hodinek taky nejsou k zahození, bohužel k nám neexistuje česká distribuce verzí s e-sim. Tohle na videu je nějaká slátanina, která se snaží si hrát na hodinky za cenovku 5 000,- ale nejde to.

Osobně to považuji za rozjíždějící se segment, který se rozšíří, až přijdou nové baterie. Vezmi si, že už teď některé hodinky vydrží i 7 dní s používáním GPS a voláním (pochopitelně za cenu váhy či velikosti). Až přijdou nové karbonové a sírové baterie, tak tenhle segment půjde podle mě kupředu nejrychleji. Mít něco 24/7 na zápěstí s čím můžeš volat, dělat si poznámky, jít na internet, upravovat dokumenty a vydrželo by ti to třeba půl měsíce nebo měsíc na nabití... kdo by to nebral.

Reakce na komentář

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj komentář:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět na články