
Hackeři prolomili zabezpečení snímače prstů nového iPhonu
Skupina německých hackerů tvrdí, že se jí v neděli podařilo prolomit zabezpečení snímače otisku prstů u mobilních telefonů iPhone. Stalo se tak dva dny poté, co Apple začal prodávat modely s novou technologií, která má podle jeho slov lépe ochránit přístroje před zločinci a slídily, kteří se budou chtít do přístrojů dostat.
Proč prst?
http://smartmania.cz/bleskovky/na-odlehcenou-iphon e-5s-lze-odemknout-bradavkou-a-kocici-tlapkou-5769
To první video je trochu úchylný
Takže když někoho natočíte přes kameru jak zadává PIN např. u mobilu či jiného zařízení, hned jste prolomili heslo/ochranu ? Takhle mi teda zněl článek
Zadavanie pinu sa deje ale len obcas a vie si to clovek ustrazit. Odtlacky ale nechavas kazdu sekundu a uplne vsade, a nie si schopny to nijak ustrazit, jedine ze by si vkuse nosil rukavice a nedal si ich dole vobec nikdy.
hej, ale uz vidim ako si kazdy vyraba repliku tvojho prsta a tlaci ju na nejaku foliu :D, len aby videl tvoje kontakty a fotky :D. olol
ano odtlacok presta nie je zrovna najlepsi bezpecnostny prvok, ale na telefon to v zaklade staci a oproti PINu je to o dost pohodlnejsie.
urcite ta potesi ked niekto cez tvoj ucet nakupi tunesy za 10tisic alebo co ja viem co :) Navyse ide hlavne asi len o to, upozornit ludi na to jak marketingovi kravataci neustale klamu ludi do oci ("Stalo se tak dva dny poté, co Apple začal prodávat modely s novou technologií, která má podle jeho slov lépe ochránit přístroje před zločinci a slídily"). Oni to mozno nerobia schvalne, oni su proste len uplne tupi blbci.
Jsem to věděl, že to přijde
Nikdy nic není dostatečně zabezpečené.
omyl. Jsou ještě blbější.