
Zoner Photo Studio 15 Pro zdarma!
Jen jeden den, anglická verze.
Jedná se o akci http://www.giveawayoftheday.com/zoner-photo-studio -15-pro/
Zdroj: Živě
Jen jeden den, anglická verze.
Jedná se o akci http://www.giveawayoftheday.com/zoner-photo-studio -15-pro/
Zpět na aktuality Přidat komentář k aktualitě Nahoru
Super, jen jedna otázka? Taky vám to stahuje +-10kb/s ? Nebo jen mě? Pokud i ostatním, tak to bude asi přetíženým serverem..
Stahovalo se mi to taky extrémně pomalu...
může to někdo nahrát na web?, jesli to má stažené,,, už to píše "This giveaway is not available any more. "
A k čemu ti to bude? Už to stejně nenainstaluješ.
Proč ne? Ty jsi to zkoušel?
to je pak stejné, jako by sis stáhl kopii z torrentů podle mě.
Nezkoušel, nepotřebuji to, mám koupenou českou verzi ZPS 15 Pro.
to neni linuxovej program.
K cemu je ten program vlastne dobry?
Ja teda spis ze zajmu, jestli treba ty funkce pouzivam v linuxu automaticky a ani nevim, ze ve Windows se za to normalne plati?
Jinak jsem myslel, ze ve Windows je XnView a zdarma.
Co si třeba o programu něco přečíst, hm? Programy tohoto ražení jsou i pro Windows zdarma. Nebo placené, to už záleží na vkusu toho kterého soudruha.
Jinak je vyznění tvého příspěvku docela zřejmé - linux rulezz.
Samozrejme jsem na ty strance byl jako prvni, ale nic objevnyho jsem nenasel, proto se ptam.
A co objevnýho jsi čekal u fotoprohlížeče/editoru?
No kdykoli maji nejakou akci, tak se tu objevi zpravicka, hned nekolik stahovacu a evidentne i pretizena linka k odkazu na stazeni. Tak si rikam, ze to neco objevnyho musi byt, jinak by to nikdo nestahoval, snad?
Treba proc se zajimat o tohle misto zmineneho XnView, ktery kdyz jsem na Windowsech pouzivam.
Zprava dne:
http://cdr.cz/clanek/zoner-photo-studio-15-zdarma- ke-stazeni
Protoze je to uplne jina vahova kategorie nez Xnview? Co si o tom aspon neco precist? (osobne nezajima neb CameraRaw, PS a Bridge to stejne nenahradi)
Taky to každé stojí poněkud odlišné prachy...
O tom samozrejme zadna. Ono i za plnou cenu je to zajimavy software, byt jsem si k nemu nikdy cestu nenasel.
Pořád existují možnosti, jak se k tomuto softu dostat levněji, alespoň určité kategorie lidí (studenti, učitelé všech stupňů). Fotopšop CS3 nebo 4 vyšel na 1200, celý CS3/4 balík za 2,5 tisíce. Dnes už jsou slevy výrazně menší, ale zase může být využíván komerčně. I samotný komerční PS za 10 let zlevnil na polovinu (třeba při srovnání PS7 a CS6).