
Konec Lian-Li v CZ ?
Koukám že CZC ukončilo prodej Case Lian-Li a už je k mání pouze v pár neznámejch obchodech patrně doprodej ,celkem škoda zato vzniká čím dál víc noname papíráků který jdou asi na dračku.
Koukám že CZC ukončilo prodej Case Lian-Li a už je k mání pouze v pár neznámejch obchodech patrně doprodej ,celkem škoda zato vzniká čím dál víc noname papíráků který jdou asi na dračku.
Zpět na aktuality Přidat komentář k aktualitě Nahoru
Ani se nedivým, většina pačmáků touží po děravém blikacím cirkusu s hodně točáky alespoň s desíti a to celo hliníková krabice nenabízí.
(pačmák stejně rozdíl mezi 2-5mm hliníkem a 0.5 mm plechem ze sardinek oblepený plastem nechápe)
No souhlas,ale škoda jestli se vytratěj z trhu mám tu dvě za levno z Aukra a lepší zpracování jsem teda u konkurence neviděl ta jedna má bočnice z 2 mm Al plechu a to se jentak nevidí.
Všiml jsem si a nejen Lian-LI, ale i Silverstone a mnou oblíbené Sugo.
No když každej druhej chce case do 600 ,tak aby potom bylo z čeho vybírat pokuď někdo bude chtít lepší kvalitu,v nabídce je klidně nechat mohli...
V Nemecku je prodavaji dal, do CR je z Nemecka dovazi taky:
http://www.tiphardware.cz/komponenty-a-prislusenst vi/pocitacove-skrine/midi-tower#manufacturer=11&ga n_data=true
Maji to sice na objednavku, ale maji.
No beru že lidi hodně sestavujou komplet na CZC a že tyhle kvalitní case vyřadili z prodeje beru jako mínus ,samozřejmě že ješte seženeš doprodeje nebo z různejch malejch obchůdků kde je otázka na jakej zrovna kápneš.
Na druhou stranu to otevira prilezitost jinym, chces-li kvalitni PC nesestavuj u CZC ale u maleho obchodnika.
No jak se to veme když čtu i na CZC jaký to jsou v sestavování prasata ,tak otázka kdo bude testovat ty malí jiný obchodníky třeba takoví co prodávaj komplet "herní děla" a pak se radí tady/nebo kochaj jak maj super sestavy a stránky.CZC je alspoň krapek záruka normálního vyřízení reklamace.Já první Pc jsem si kdysi nechal sestavit tady u maníka co tu začínal Stronger a třeba nelituju vyznal se pc doporučil kvalitní komponenty jede do dneška tj 8 let,jenže firmička se krapek rozrostla a dělaj tam pěkný břídilové od A-Z jsou schopný ti vchválit EC do nebe ,doporučit MB Asrock jako nejlepší kvalitu,GTX660 jako nejlepší volbu v tý ceně na trhu atd.
CZC toho zdrbal víc. Jejich nový layout a systém vyhledávání je tragédie zvíci středověkého útrpného práva.
To jo měli to nechat jak to bylo...
Dle názvu jsem očekával nějakého prémiového výrobce mobilních telefonů
Fakt jí neznám. Nejsem zběhlý v současném harwaru, počítač jsem neskládal asi deset let, takže opravdu přehled nemám. Doma provozuji docela už fosilie (viz profil)
Hry nepařím, takže nové trendy jdou mimo mne.
Lian-li dělá sofistikované špičkové bedny (i cena tomu odpovídá) se střízlivým designem. Pecka nad třicet dělám pouze na nich.
Však jo, jak jsem psal, dneska bych asi na díly z PC a bednu koukal jako bagr na tvrdou zem. Dal jsem přednost značkovým second hand hotovkám
Prošlo mi jich rukama nemálo a spokojenost.
Kdybych vybíral nějakou bednu, tak upřednostním střízlivý design; ne aby to vypadalo, že se to za chvíli vnese a odletí
Tak já je znal ,ale cena byla celkem vysoká ovšem pořídil jsem 2 a jedna ca za 1500 a pak tu mám ještě třetí ta nejspíš půjde do světa tu jsem tam koupil spíš náhodou ,ale nekup to za 300.
http://aukro.cz/luxusni-hlinikova-pc-skrin-lian-li -i4826169698.html
pak jsem pořídil tuto a fakt luxus.
Zvykej si, cinske nazvy se budou cim dal casteji objevovat nejen v souvislosti s brakem, ale i v podobe opravdu premiovych znacek. Cinani, kteri si pro Evropu kupuji nazvy evropskych znacek (jako napriklad cinske TCL, ktere si pro Evropu koupilo jmeno Alcatel a ted nove i Palm) jsou spise vyjimkou.
No za 750 jsem koupil tento kvalitně zpracovanej chladič CPU a taky origo Čína lepší než dost podobnejch co se tu do 1500 prodávaj,dřív jsem taky Čínou opovrhoval ,ale doba se mění.
http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N8 2E16835856002
Trocha školení - Lian - Li
Společnost byla založena roku 1983 na Tchaj-wanu, kde působí a vyrábí své produkty dodnes. Už od počátku byly hlavní náplní výroby počítačové skříně, zvláštností je ale materiál - většina výrobců používá ocelový plech, Lian Li pouze hliník.
Podobně jako Thermalright...
Pozn.: Od doby, kdy tiše zprasili web, to vypadá, že to s nimi jde z kopce. Asi se "velení" zmocnili debilové z ekonomek a OA a podle toho to vypadá.
No nevím, já ty case kupoval v TNTrade v době, kdy v CZC neměli o existenci té značky ani tucha. Prodávají je tam dosud.
A jak jsem se teď koukal, tak potichu mizí i skříně Antec, jsem opravdu zvědav, kdy nějaký pitomý markeťák takovou skříň Antec ISK110 vyřadí z prodeje.