
Ještě jednou k HDR 4k videu aneb velký průšvih v podobě chybějícího standardu
Jo zajímavé pro fan klub 4K.diit.cz
Zdroj: diit.cz
Jo zajímavé pro fan klub 4K.diit.cz
Předmět | Autor | Datum |
---|---|---|
Tak tohle mě nebolí.
Doma nemáme a nechceme žádné velké TV, k čemu? V obýváku máme "díru" akorát na… L-Core 05.01.2016 08:22 |
L-Core | |
Co je to TV? To je takový to jak se díváš na reklamy a najednou film? Takový to za co musíš platit v… mia 06.01.2016 19:53 |
mia | |
Tak nějak nekouká na ní nikdo ,ale platit musí všichni vivat demokracie.:-) poslední sambilionk 06.01.2016 22:00 |
sambilionk |
Zpět na aktuality Přidat komentář k aktualitě Nahoru
Tak tohle mě nebolí.
Doma nemáme a nechceme žádné velké TV, k čemu? V obýváku máme "díru" akorát na 32" TV, tak tam máme fullHD semce. V kanclu máme 26" fullHD samce.
A obsah? TV (nemám satelit ani kabel ani IPTV) všechno vysílá v SD (výjimkou jsou Slováci, na TdF se dívám tedy v HD), čím větší TV, tím hnusnější obraz. Takže vlastnost "fullHD" slouží akorát k přehrávání toho, co natočíme na kameru.
Ani televizní, ani filmoví fanoušci (až maniaci) nejsme, spíše naopak. Nedělá mi problém TV nepustit třeba měsíc (kromě "kulisy" při snídani či obědě, kdy zpravidla jede ČT24).
Co je to TV? To je takový to jak se díváš na reklamy a najednou film? Takový to za co musíš platit výpalné i když to nemáš? Takový to na vymývání mozků?
klidně i rok. Nechybí mi.
Tak nějak nekouká na ní nikdo ,ale platit musí všichni vivat demokracie.