Přidat aktualitu mezi oblíbenéZasílat nové komentáře e-mailem Google "nici" HTC za cca 1mld dolarov

HTC patril kedysi medzi vyznamnych hracov na poli mobilov, ale uz viac rokov po sebe vyrazne straca dych. Hovorilo sa o predaji celej spolocnosti, ale k tomu nedoslo. Namiestotoho nestandardne vstupil do hry Google a kupil si vacsinou vyvojarov HTC a licencie na patenty kvoli svojej mobilnej divizii (Pixel) za 1.1 mld dolarov.
Tym padom to vyzera, ze HTC skonci nadobro, kedze sa zbavuje rodinneho striebra a pravdepodobne neskor znacku odkupi nejaky mensi, dravy cinsky vyrobca mobilov.
Zmena predmetu, pôvodne: Google "nici" HTC 1mld dolarov (fleg)

Zdroj: Internet
Předmět Autor Datum
HTC se pohřbívá samo. Vydává jen předražený modely s průměrnou výbavou (resp. nenabízí nic víc, než…
Prasak 21.09.2017 09:56
Prasak
Mal som par rokov po sebe vzdy HTC, ale pred cca rokom, ked som chcel novy mobil uz nebolo z coho vy…
fleg 21.09.2017 10:41
fleg
Byla to otázka času, kdy půjde HTC pryč.
radce8888 21.09.2017 10:50
radce8888
HTC dela Vive, to je VR. Jsou docela uspesni, za to v mobilech jsou out. Povazuju za rozumne, odpro…
RedMaX 22.09.2017 21:03
RedMaX
už to nerobí,celú VR divíziu predal mesiacom a pol,teraz predal aj divíziu mobilov a celý vývojársky… poslední
audax 24.09.2017 18:20
audax

HTC se pohřbívá samo. Vydává jen předražený modely s průměrnou výbavou (resp. nenabízí nic víc, než konkurence, ale chce za to dvojnásobek) a úplně se vyflákli na levný modely, kterých se IMHO prodává největší množství. Co si tak vzpomenu, tak jsem už dlouho neviděl, že by někdo měl v ruce něco od HTC.

HTC dela Vive, to je VR. Jsou docela uspesni, za to v mobilech jsou out.

Povazuju za rozumne, odprodat mobilni cast firmy a ponechat si jen Vive nebo treba Vive + mala vyvojarska dilna, co bude delat dva tri namakanejsi founy rocne.

Jinak HTC se definitivne potopilo (pomatlo) teprve nedavno, kdyz po vzoru Applu odpalili Jack konektor ze svych mobilu. To je samozrejme nesmysl a nikdo kdo neni smyslu zbaveny si nic takoveho nekoupi.

už to nerobí,celú VR divíziu predal mesiacom a pol,teraz predal aj divíziu mobilov a celý vývojársky tým prešiel kompletne pod google,rovnako servisná a softwarová podpora pre staršie produkty je už premiestnená do pobočiek google v usa,takže HTC ako komplet už de facto prestalo existovať....

Zpět na aktuality Přidat komentář k aktualitě Nahoru