Přidat aktualitu mezi oblíbenéZasílat nové komentáře e-mailem Microsoft chystá vlastní procesor

Ve spojitosti s velkým článkem o Intelu a s veřejným tajemstvím, že Apple opouští procesory Intel a za dva roky poběží Mac na architektuře ARM. Nedávno prosákly informace o podobném kroku u Microsoftu: chystají čip E2. Není to sice ARM, ale taky nemá nic společného s x86 – architektura je nazývána EDGE. Více v článku na The Register.

Jsou zobrazeny jen nové komentáře. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Mrchosoft furt něco od HW chystá a nakonec je z toho hovénko (nemluvím o periferiích)... :-)
mif 01.07.2018 10:58
mif
aj periférie,... už jdou down.... pamätám dakedy tie ich Optical Wheels Mouse A1.1 (mal som je)...…
Mlocik97 01.07.2018 12:20
Mlocik97
Česká nudle, fakt neverím že si dospelej, dislikovať len preto že som to napsal ja... hovoriť niečo…
Mlocik97 04.07.2018 10:14
Mlocik97
'''dislikovať''' len preto že som to napsal ja Jak se divam, jak prochazim vlakna, kde se objevis,…
Malboro 04.07.2018 13:45
Malboro
lenže ja nerobím o isté. Ja dislikujem a lajkujem resp. pluskujem a mínuskujem podľa obsahu komentu.…
Mlocik97 04.07.2018 14:04
Mlocik97
lidé, kteří dokážou půl času u pc trávit plusováním a mínusováním, by měli radši vyhodit napájecí ka… poslední
lední brtník 04.07.2018 22:12
lední brtník

Česká nudle, fakt neverím že si dospelej, dislikovať len preto že som to napsal ja... hovoriť niečo o mojom likovaní a dislikovaní a robiť toto. Správaš sa jak díte. Teraz plánuješ stráviť velý deň hladaním vlákien kde som niečo psal a vše dislikovať? Vraj dospelej jedinec s 15 ročnými skúsenosťami s PC. Hehe.

'''dislikovať''' len preto že som to napsal ja

Jak se divam, jak prochazim vlakna, kde se objevis, tam jsou problemy Mlocik a '''dislikovani''' a dohadovani. Nelibi se ti a stezujes si na neco, co tu delas ty ostatnim, ale ovsem ze za to prece muzou vzdy ti ostatni, ty jen uplne vsechno komentujes aji svoje komenty a dislajkujes jak posranek.

lenže ja nerobím o isté. Ja dislikujem a lajkujem resp. pluskujem a mínuskujem podľa obsahu komentu. Ale Nudle ten je jasné že mínuskuje len preto že som to napsal ja,... už je to jasné len preto že když napíšem slohovku na 10 riadkov, a odošlem a do 2 sekúnd je tam mínusko tak je jasné že to ani nečítal. Čo sa týka mínusiek, tak s tým mal problém len XoXo lenže šlo o to že ja som ho dislikoval nie z dôvodu že to psal XoXo (dokonca pod nickom o ktorom som ani nevedel že je to XoXo) ale preto že som proste nesúhlasil s jeho názorom. Keď súhlasím dávam plusko... Plusiek som XoXovi taky dal fakt veľa,... dúfam admini sem dajú že koľko plusiek som mu dal. a Koľko mne dala nudle, na porovnanie,.... pochopíte.

Zpět na aktuality Přidat komentář k aktualitě Nahoru