Přidat aktualitu mezi oblíbenéZasílat nové komentáře e-mailem Huawei - bezpečnost

A Krym co teda když tvrdíš teď takovouhle kravinu je to a bylo to území Srbska,ty asi nevíš co tam dělali Kosovci za svinstva a jinak se tam začli řezat všechny strany mezi sebou tj občanská válka,takže si tam může někdo zaletět jak chce vybombardovat jednu stranu kterou uzná za vhodný (obrazně řečeno bomby házeli na všechny) a postavit si tam základnu jo?

Tak to vezmeme popořádku. Kosovo bylo od tuším 60. let autonomní v rámci Jugoslávských republik, takže to není tak, že by "najednou" vzniklo. Dále je známo, že první násilí jde sice na úkor Albánců, nicméně ti takto reagovali na to, že jim Miloševič sebral autonomii, a pak to šlo už ráz na ráz, nástup srbské armády, vypalování vesnic, střílení civilů, to vše završeno správou OSN nad Kosovem. Neomlouvám ani Miloševiče, ani Albánce. Konstatuji, že díky (nejen) americké intervenci došlo po půl roce k deeskalaci a ukončení bojů.

perzekuce krymských Tatarů - podle našich médií,Ok ca 20% obyvatel rozhovory s pár jedincema co nesouhlasí = automaticky říkaj názor všech,maj tam snad válku jako na Ukrajině teď ? Mrznou tam a nemaj co jíst jak ukrajinci ? Protože vejš jako naznačuješ že tam klid nemaj,super jak tady má každej plnou hubu o právech Tatarů a upalování masakrování obyvatel na východě Ukrajiny nikoho netrápí,jo soráč ono se to neděje asi....

Perzekuce krymských Tatarů stále trvá. Sebrali jim pasy, nedovolí jim volit, prostě ruská klasika. Vlastní soudruhy si "pěstují" a všechno ostatní jsou nepřátelé státu. A ten východ Ukrajiny, to má být co? Myslíš Ruskem okupovaná a terorizovaná území? Ta podle tebe budou bezesporu tzv. "osvobozená," a že semtam sestřelí nějaké to civilní letadlo, to je jen takový neškodný ruský folklór, který zopakují jednou tak za 15-20 let.

Plyn netvrdím že ho Sadám nepoužíval i když na druhou stranu jestli to bylo jako to divadélko v Sýrii s tím plynem, co Asad má už skoro celou Sýrii pod kontrolou a najednou použije proti obyvytelstvu plyn aby nasral západ,opravdu logické tak pro ňoumi co jsou schopný tohle sežrat.A co bych to tam měl započítávat války mezi dvouma sousedícíma státama vs USA která tam masakrovala a napadla suveréní stát protože se jí chtělo (jediný právo měli když pomáhali spojenci SA když je Sadám napadnul a tím to končí) ,takže o čem tu lžu si mě nenapsal ještě, jako že ty tu obhajuješ vraždění ve jménu USA dokonale jasné.

https://en.wikipedia.org/wiki/Anfal_genocide

Klidně si můžeš najít fotky - po netu je toho hodně. A tím s tebou definitivně končím, máš nulový rozhled, ale tím víc jsi přesvědčený o té své naočkované pravdě a ještě více se snažíš relativizovat a paušalizovat. Že se nestydíš!

Reakce na komentář

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj komentář:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět na aktuality