Přidat aktualitu mezi oblíbenéZasílat nové komentáře e-mailem Dislajky na youtube končí

YouTube zrušil veřejně viditelný počet „dislajků“

Takže kdejakej debil může konečně točit úplně libovolnou kravinu, aniž byste to odhalili ještě před shlédnutím. Nemluvě o tom, že na youtube je spousta povedených návodů typu "udělej si sám" a taky je tam spousta totálních nesmyslů, kterým nemusíte rozumět a tudíž tomu uvěříte, ať to bude sebevětší blbost. Stačí, když to bude dostatečně přesvědčivé. Vždyť i to nejhloupější video bude mít alespoň jeden like a nula dislike.

Hlavně teda, že nikdo už nebude dislajkem diskriminovaný. ]:(

---
Můj podpis tady dává zase o něco větší smysl.

Předmět Autor Datum
Dobrý den, píše se u videa "zhlédnuté", nikoliv se s... A ověřoval jste si to, než jste to sem posl…
sdlofjiosdjfosdjiofs 13.11.2021 15:57
sdlofjiosdjfosdjiofs
Máš pravdu, taky je tam vidím (jako nepřihlášený uživatel, na Google jsem kromě okamžiku přístupu na…
L-Core 13.11.2021 18:38
L-Core
Problem je v tom, ze timhle rozhodnutim Googlu v podstate na youtube konci navody. Prakticky u kazde…
RedMaX 13.11.2021 18:44
RedMaX
Proti tomu je přeci snadná obrana. Nemít tam účet a nepřihlašovat se. Když hledám nějaký návod na op… poslední
Time 20.11.2021 14:45
Time
jj, sorry, s-z se v tomhle slove hrozne plete. Ano, na nekterych videich uz pocty dislajku chybi, n…
RedMaX 13.11.2021 18:41
RedMaX
To jsou kryplové no co naděláš,kurvěj co se dá k obrazu svému.Trochu mimo když sem čučel ještě kdysi…
sambilionk 14.11.2021 19:01
sambilionk

Máš pravdu, taky je tam vidím (jako nepřihlášený uživatel, na Google jsem kromě okamžiku přístupu na gmail vždy odhlášený..).

Jinak, osobně je mi to naprosto jedno, nikdy jsem na lajky/dislajky nebral ohled, stejně jako neberu ohled na nějaké čísýlka, kterým agentury či uživatelé hodnotí či chtějí poškodit nějaké hry. Mám svůj osobní názor, nepotřebuji nutně, aby se kryl s nějakým zprůměrovaným mainstreamem.

Problem je v tom, ze timhle rozhodnutim Googlu v podstate na youtube konci navody. Prakticky u kazdeho video navodu, na ktery jsem kdy narazil, prisel na jeden kvalitni navod, jeden uplne blby a nesmyslny. Prave dislajky casto oddelily kvalitu a nesmysly. Bez dislajku nebude jak zjistit, jestli je navod skutecny, pokud tomu sam nebudu rozumet, coz je jaksi idea navodu.

Proti tomu je přeci snadná obrana. Nemít tam účet a nepřihlašovat se. Když hledám nějaký návod na opravu čehosi, tak si stáhnu několik videí přes FR a pak se na ně podívám zrychleným přehráváním, protože offline to lépe x-rychlostně nastavím, než skokově jak to umožňuje YT. Faktem je, že jsem do jisté míry asociální (to mě chrání proti ztrátě životního času s blbci), nežiju konzumně, neklikám bezhlavě, věci opečovávám a když je nejhůř, tak je opravuju...

To jsou kryplové no co naděláš,kurvěj co se dá k obrazu svému.Trochu mimo když sem čučel ještě kdysi na Tv,zaznělo v Tv NOVA ve zprávách je potřeba cenzurovat všechny soc média aby si tam nepsal každý co chce (aby nebylo vidět jak se lže v Tv),zkrátka co my vám řekneme bude pravda a co je po netu jsou dezinformace pokud to nejde s naším názorem.No a rok s rokem se sešel a cenzura je dokonalá,akorát nestíhaj mazat a banovat nehodící se,čekám kdy zrušej i lajky bo ten kdo jich má hodně diskriminuje ty co jich moc nemaj.:-D

Zpět na aktuality Přidat komentář k aktualitě Nahoru