Přidat aktualitu mezi oblíbenéZasílat nové komentáře e-mailem Naštvaní majitelé Galaxy S25 Ultra: U telefonu reklamují nefunkční fotoaparát

Samsung Galaxy S25 Ultra patří mezi přední letošní vlajkové telefony a jedná se o jeden z nejlepších fotomobilů na trhu.Jedno z hlavních vylepšení oproti předchozí generaci je osazení novým ultra-širokoúhlým fotoaparátem s čipem ISOCELL JN3 od Samsungu. Ten má rozlišení 50 Mpx a nahradil předchozí senzor Sony IMX563 s rozlišením 12 Mpx. S tímto fotoaparátem jsou ale aktuálně spojeny velké problémy.

Jedno z hlavních vylepšení oproti předchozí generaci je osazení novým ultra-širokoúhlým fotoaparátem s čipem ISOCELL JN3 od Samsungu. Ten má rozlišení 50 Mpx a nahradil předchozí senzor Sony IMX563 s rozlišením 12 Mpx. S tímto fotoaparátem jsou ale aktuálně spojeny velké problémy.

Předmět Autor Datum
Proč se ten text opakuje? ("Jedno z hlavních vylepšení ..")
MKc 16.06.2025 06:22
MKc
It's a shame that a high-end phone like the Galaxy S25 Ultra has a serious problem with its new came… poslední
Donald941 11.07.2025 08:52
Donald941

Zpět na aktuality Přidat komentář k aktualitě Nahoru