loading...
Předmět Autor Datum
Za chvili je budou chtit treba i ridici, protoze bez nich by se to nedostalo do zadnyho obchodu, pak…
Radek 25.11.2008 10:12
Radek
Ano, docela bych se nedivil i Ochrannému svazu chodců. Chodci z pohledu shora vytvářejí různé pohyb…
kmochna 25.11.2008 10:19
kmochna
čím výš, tím větší umělecká hodnota S tymto by sa mohli hadat impressionisti. Mal by sa stanovit ne…
2laak 25.11.2008 10:29
2laak
třeba takovéto impressionisty : http://www.helika.cz/common/images/reference/ceska- sporitelna--prah…
kmochna 25.11.2008 10:47
kmochna
No nebude dlouho trvat a budem kupovat i ten vzduch To už dávno je. Někdy tak okolo 1992 jsem byl u…
Kráťa 25.11.2008 15:38
Kráťa
Tak to jsem zaspal, ale nastesti se to zatim nechytlo.
Radek 25.11.2008 18:57
Radek
Není to jen tam, mnohdy je to třeba zahrnuté v ceně ubytování a jde o tzv. rekreační poplatek... Pla…
Dale Cooper 25.11.2008 20:45
Dale Cooper
No, ja to vitam. Dalsi krok k idealni komunisticke spolecnosti (videno dle Marxe). Kazdy budem plati…
JR_Ewing 25.11.2008 12:02
JR_Ewing
Aby ti ale pak na ty pausaly za vsechno zbylo. Sice se to s vyplatou muze vykratit, ale taky to muze…
Radek 25.11.2008 12:16
Radek
Chce se mi z toho zvracet.
Henessy 25.11.2008 20:43
Henessy
svoj podiel chceme aj my,bežní užívatelia/konzumenti,niekedy treba ozaj odvahu a vela sebazaprenia n…
ogl 26.11.2008 08:24
ogl
OSA, Dilia, Intergram, OAZA, OOA-S spolu s poplatky televizi a rozhlasu...suma sumárum to měsíčně na…
Petra1 26.11.2008 22:29
Petra1
Jsem teď slyšel, že výpalné budou brát i trafikanti. Při každém vstupu do trafiky, bez ohledu jestli…
Filuta 28.11.2008 15:00
Filuta
aby ostatní lidé nečuchali vůni nezapáleného tabáku A co smrad zapáleného tabáku? To bych taky ocen… poslední
Prasak 30.11.2008 15:24
Prasak

Za chvili je budou chtit treba i ridici, protoze bez nich by se to nedostalo do zadnyho obchodu, pak treba i prodavacky u pokladny, protoze bez nich to nekoupis atd. Jenze pak je otazka, jestli nema cenu abych zacal zadat o vypalne i ja a to za moje usi, protoze nebyt jich, tak se zadny z tech libozvuku do me hlavy nedostane. Oni (osa, oaza atd.)tvrdi, ze bez nich by to clovek nemel, neslysel, nevidel, ale zapominaji na to, ze k tomu musim pouzit usi i oci, takze ted zvysuju vypalne i za moje oci... Tfuj.
No nebude dlouho trvat a budem kupovat i ten vzduch. Nekdo si pak treba i bude moct priplatit za nadstandard a bude ho dychat treba z pateho patra, v prizemi v tom smogu budou dychat duchodci a financne slabsi jedinci vcetne studentu a v poslednich patech budou elityx a seeeelebrity v cele s podvodnzmi politiky atd.

Ano, docela bych se nedivil i Ochrannému svazu chodců.

Chodci z pohledu shora vytvářejí různé pohyblivé jedinečné obrazce = umělecké dílo.
Poplatek bych stanovil na šířce chodníku/bulváru a výšce budovy (čím výš, tím větší umělecká hodnota)a počet oken. Počet lidí nehraje roli.

Za prohlídku žižkovského vysílače zaplatíš majlant. :))

čím výš, tím větší umělecká hodnota

S tymto by sa mohli hadat impressionisti. Mal by sa stanovit nejake optimalne rozlisenie pre jednotlive umenia. Napr. pre impresionistov by bolo optimalne 10-11 poschodie. Nizsie a vyssie by sa platilo menej, kedze klesa umelecky dojem. :-p

No, ja to vitam. Dalsi krok k idealni komunisticke spolecnosti (videno dle Marxe). Kazdy budem platit pausani poplatky za uplne vsechno a timpadem to pak uz budem mit zadarmo. A protoze se poplatky s vyplatami mesicne pekne vykrati, tak muzeme penize zrusit uplne.

Aby ti ale pak na ty pausaly za vsechno zbylo. Sice se to s vyplatou muze vykratit, ale taky to muze skoncit tak, ze vyplata poplatky nepokryje a pak ti naskoci jeste poplatky z poplatku- penale. Nezbude pak nic jine, nez se stat hudebnikem a nebo zamestnancem tech vypalniku, u nich se totiz poplatky budou hromadit a tak by z nich mohlo zbyt i na vyplatu-jen se nesmi ozvat ucetni a zamestnanci bank a agentur co hlidaji bankomaty, prevoz penez atd., protoze bez nich bys nemel vyplatu.

svoj podiel chceme aj my,bežní užívatelia/konzumenti,niekedy treba ozaj odvahu a vela sebazaprenia na počúvanie nejakých žlčníkových záchvatov,ktoré niekto pomenuje hudba,tak nech aj nám platia za to,že si trúfneme to vypočuť

OSA, Dilia, Intergram, OAZA, OOA-S spolu s poplatky televizi a rozhlasu...suma sumárum to měsíčně na restauraci dělá necelou tisícovku. Za jedno blbý rádio a televizi. Já to prostě ani nemůžu komentovat. A to ještě pokud mám služební auto a v něm rádio tak dalších 45 Kč...3-[
Dnes jsem si kupovala novou flešku, neb se mi podařilo starou zničit. Na to abych si mohla přenášet práci mezi domovem a prací. Nejsem žádný ilegální stahovač, vyloženě si na tom tahám práci domů. Výše autorského poplatku mne docela zarazila.:-/

Jsem teď slyšel, že výpalné budou brát i trafikanti. Při každém vstupu do trafiky, bez ohledu jestli si něco koupíte nebo ne, musíte vhodit do kasičky Kč 20,- za to, že čucháte vůni tabáku v prodejně, která uniká ze škatulek. Bez poplatku se jedná o nezákonné čuchání a uživatelé zakoupené krabičky cigaret jsou povinni zajistit aby ostatní lidé nečuchali vůni nezapáleného tabáku nebo zaplatit poplatek OST (Ochranný Svaz Tabáku) dle počtu čuchacích osob.

Zpět na aktuality Přidat komentář k aktualitě Nahoru

loading...