
Nový kancelářský balík OpenOffice.org 3.0.1 opravuje 60 chyb.
Pro ty,kdo má o to zájem:
Pro ty,kdo má o to zájem:
Zpět na aktuality Přidat komentář k aktualitě Nahoru
Je mozne verziu 3.0 nejak aktualizovat bez potreby opatovne stiahnut cely balik? Nejak tu moznost neviem najst.
Asi to nejde, žádný samostatný update tam není....
3.0.1
Tak to mi prijde pekne priblbe, takto stahovat kazdu aktualizaciu niekolko 100MB.
Inak dik za odpoved.
Urcite to nejde a navic se to automaticky instaluje do jineho adresare, takze mas pak na pc treba i vice instalaci, pokud starou neodinstalujes.
To je tedy "super", že v roce 2009 je potřeba místo aktualizace odinstalovat starou verzi a instalovat nanovo... Jinými slovy - zadarmo drahý takový program. Zlaté MS Office.
Ale ale...vari sa ti ponukne aktualizacia z MSO2003 na MSO2007? O tom pochybujem.
Z 2003 na 2007 ne, ale MS Office bývají aktualizovány service packy... Třeba na Office 2000 byla SR-1, pak tuším že SP3. OOo máš jednu verzi a šlus, takhle jsem to pochopil.
Ale OO staci nainstalovat jeden, a funguje. U MS instalujes updaty jak debil a nefunguje to poriadne nikdy.
Má zkušenost je opačná, s funkčností MS Office 2003 nemám problémy... Každému zkrátka vyhovuje něco jiného.
aha a kde teraz kupis 2003? Dalsia nesloboda (okrem proprietarnych ani so samotnym Wordom nekompatibilnych .doc a spol)
Daj si 2007 a ta drbne.
Proč bych kupoval 2003 teď, když je mám koupené pět let? S 2007 zkušenosti nemám, k těm se vyjadřovat nebudu. Ale proti těm 2003 nemůžu říci křivého slova... Čímž nepopírám že někdo může míz zkušenost opačnou. V práci mám OOo (něco kolem verze 2.1) a domů na PC bych si to nedal.