
AVG Internet Security 2011
Dnes vyšel nástupce AVG 9
internet-security
Platné licence (s/n) je možno "překlopit" tady: upgrade-8-9 (ověřeno)
Existují 32/64bit verze.
Zdroj: AVG
Dnes vyšel nástupce AVG 9
internet-security
Platné licence (s/n) je možno "překlopit" tady: upgrade-8-9 (ověřeno)
Existují 32/64bit verze.
Předmět | Autor | Datum |
---|---|---|
Tak jsem otestoval a výsledek je poměrně rozporuplný.
V zásadě se jedná o AVG9 free (přiznávám, že… touchwood 03.10.2010 13:51 |
touchwood | |
Svět se řítí do sraček
Hardware už je tak výkonný, že ty blbosti nikdo ani nezaregistruje. To nic n… nový Vladimir 04.10.2010 17:44 |
Vladimir | |
Naštěstí snad zůstala možnost instalovat jen antivir/antispyware a ne ten zbytek (link skenery, tuni… poslední L-Core 05.10.2010 10:54 |
L-Core |
Zpět na aktuality Přidat komentář k aktualitě Nahoru
Tak jsem otestoval a výsledek je poměrně rozporuplný.
V zásadě se jedná o AVG9 free (přiznávám, že na "motor" jsem ještě pořádně nekoukal a nevím, zda jej vylepšili/optimalizovali), bohužel "dolepili" tam "PC optimalizátor", který kontroluje registry, fragmentaci disku apod. - prostě další nesmyslná zbytečnost (která ale bude u BFU vydělávat prachy), a pak vlastní panel do sidebaru Visty/W7 (taky IMHO nesmysl).
Svět se řítí do sraček, a to čím dál tím rychleji.
Hardware už je tak výkonný, že ty blbosti nikdo ani nezaregistruje. To nic nemění na jejich sporné užitečnosti (minimálně jako embed u AV), ale už se neděje co dříve, že by AV balík zastavil PC. (Nebo si to alespoň myslím).
Naštěstí snad zůstala možnost instalovat jen antivir/antispyware a ne ten zbytek (link skenery, tunidla registrů atd), ne (?)