Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na zjištění FPS

Čáu, potřeboval bych vědět, jestli existuje nějáký program ( Jestli existujou, tak kde je najdu .. :-) ) na to, abych zjistit, kolik mám FPS .. Například ve hrách :-) Díky
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

Já bych se chtěl zeptat, jak se jmenuje program na měření FPS, na spectovaného hráče (když spectuji hráče, tak aby se mi zobrazilo kolik právě používá FPS), např. v Counter Strike 1.6, nejde to třeba i ve Frapsu??